Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Ons 19 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 19 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 19 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 19 Feb
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 19 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 19 Feb
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 20 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 20 Feb
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 20 Feb
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 20 Feb
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 21 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 21 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 21 Feb
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Fre 21 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 22 Feb
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
2009 (U11)  
Lør 22 Feb
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
Lør 22 Feb
kl 16:30 - 16:50
U18 Oppvarming
2000/2005 (U18)  
Lør 22 Feb
kl 17:00 - 19:20
U18 Seriekamp 4 / Bergen 1
2000/2005 (U18)  
Søn 23 Feb
kl 10:00 - 12:00
JU16 Seriekamp 3 / Vålerenga 2
JU16  
Søn 23 Feb
kl 12:15 - 14:35
U18 Seriekamp 4 / Bergen 1
2000/2005 (U18)  
Søn 23 Feb
kl 15:00 - 15:50
Mosjonsgruppa
Ullensaker Flyers  
Søn 23 Feb
kl 17:30 - 17:50
B-Laget - Oppvarming
B-laget  
Søn 23 Feb
kl 18:00 - 19:50
B-Laget Seriekamp gard 4 / Borg ishockeyklubb gard 2
B-laget  
Søn 23 Feb
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 23 Feb
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 24 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 24 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 24 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 24 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 24 Feb
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 24 Feb
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 24 Feb
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 25 Feb
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 25 Feb
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 25 Feb
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 26 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 26 Feb
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 26 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 26 Feb
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 27 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 27 Feb
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 27 Feb
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 27 Feb
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 28 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 28 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 28 Feb
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Fre 28 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole Gard 1
Ullensaker Flyers  
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
2009 (U11)  
Lør 29 Feb
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 1 Mar
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 1 Mar
kl 14:00 - 15:20
U12 Seriekamp 3 / Grüner 2
2008 (U12)  
Søn 1 Mar
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 1 Mar
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 1 Mar
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 2 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 2 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 2 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 2 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 2 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 2 Mar
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 2 Mar
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 3 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 3 Mar
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 3 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 3 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 4 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 4 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 4 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 4 Mar
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 4 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 4 Mar
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 4 Mar
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 5 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 5 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 5 Mar
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 5 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 5 Mar
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 5 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 6 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 6 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 6 Mar
kl 20:00 - 22:20
U18 Seriekamp 4 / Gjøvik 1
2000/2005 (U18)  
Lør 7 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 7 Mar
kl 11:30 - 12:50
U11 - Seriekamp gard 3 / Storhamar Blå 1
2009 (U11)  
Lør 7 Mar
kl 13:00 - 14:20
U13 Seriekamp 4 / Holmen 2
2007 (U13)  
Lør 7 Mar
kl 14:30 - 15:20
Hockeyskole og kunstløpskole Gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 8 Mar
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 8 Mar
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 8 Mar
kl 14:00 - 15:20
U13 Seriekamp 4 / Comet 2
2007 (U13)  
Søn 8 Mar
kl 16:30 - 17:50
U10 - Treningskamp mot Frisk/Asker gard 3 / 2
2010 (U10)  
Søn 8 Mar
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 8 Mar
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 8 Mar
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 9 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 9 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 9 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 9 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 9 Mar
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 9 Mar
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 9 Mar
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 10 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 20:20
U13 Seriekamp 3 / Nes 2
2006 (U14)  
Tir 10 Mar
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 10 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 10 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 11 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 11 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 11 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 11 Mar
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 11 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 11 Mar
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 11 Mar
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 12 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 12 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 12 Mar
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 12 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 12 Mar
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 12 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 13 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 13 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 13 Mar
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Fre 13 Mar
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 14 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 14 Mar
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole Gard 1
Ullensaker Flyers  
Lør 14 Mar
kl 14:00 - 15:30
U10 Treningskamp mot Skedsmo gard 4 / 1
2010 (U10)  
Søn 15 Mar
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 15 Mar
kl 14:00 - 14:50
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 15 Mar
kl 16:30 - 16:50
U18 Oppvarming
2000/2005 (U18)  
Søn 15 Mar
kl 17:00 - 19:20
U18 Seriekamp 4 / Tønsberg 1
2000/2005 (U18)  
Søn 15 Mar
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 15 Mar
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 15 Mar
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 16 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 16 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 16 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 16 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 16 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 16 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 16 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 16 Mar
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 16 Mar
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 16 Mar
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 17 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 17 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 17 Mar
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 17 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 17 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 18 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 18 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 18 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 18 Mar
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 18 Mar
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 18 Mar
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 18 Mar
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 19 Mar
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 19 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 19 Mar
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 19 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 19 Mar
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 20 Mar
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 20 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 20 Mar
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Fre 20 Mar
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 21 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 21 Mar
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole Gard 1
Ullensaker Flyers  
Lør 21 Mar
kl 12:00 - 13:20
U11 - Seriekamp gard 3 / Kongsvinger Hvit 1
2009 (U11)  
Lør 21 Mar
kl 15:30 - 15:50
A-Laget Oppvarming
A-laget  
Lør 21 Mar
kl 16:00 - 18:20
A-laget seriekamp – gard 4 og 1 Jutul/Eiksmarka
A-laget  
Søn 22 Mar
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 22 Mar
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 22 Mar
kl 14:00 - 15:20
U13 Seriekamp 3 / Ringerike 1
2007 (U13)  
Søn 22 Mar
kl 16:30 - 17:50
U13 Seriekamp 3 / Ringerike 1
2007 (U13)  
Søn 22 Mar
kl 18:00 - 18:20
B-Laget - Oppvarming
B-laget  
Søn 22 Mar
kl 18:30 - 20:20
B-Laget Seriekamp gard 4 / Ringerike 2 gard 2
B-laget  
Søn 22 Mar
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 22 Mar
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 23 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 8 Des 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Lør 28 Sep 2019
kl 11:00 - 12:30
U13 treningskamp 3 / 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Lør 28 Sep 2019
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 28 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 27 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 27 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 27 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 27 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 27 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 17:00 - 19:30
U18 treningskamp Gjøvik gard 1-4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 16:30 - 17:00
U18 Oppvarming
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 21 Sep 2019
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 21 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 14 Sep 2019
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 14 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 4
JU16  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 17:00 - 19:30
U18 treningskamp Moss gard 1-4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 16:30 - 17:00
U18 Oppvarming
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 14:00 - 16:00
U11 Treningskamp Skedsmo gard 2-3
2008 (U12)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 7 Sep 2019
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 7 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 4
JU16  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 21:30