Iskalender

1 time i iskalender = 50 min på is + 10 min iskjøring


Dato Navn
Lør 19 Jun
kl 12:00 - 14:00
Romerike kunstløp (gard 2)
Søn 20 Jun
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 1)
Søn 20 Jun
kl 12:00 - 14:00
Romerike kunstløp (gard 2)
Søn 20 Jun
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 2)
Søn 20 Jun
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 3)
Man 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Man 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Man 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man 21 Jun
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Man 21 Jun
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man 21 Jun
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Man 21 Jun
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man 21 Jun
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 3)
Tir 22 Jun
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 3)
Tir 22 Jun
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Tir 22 Jun
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
Tir 22 Jun
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 1)
Tir 22 Jun
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 3)
Tir 22 Jun
kl 20:00 - 21:00
A-laget (gard 4)
Tir 22 Jun
kl 20:00 - 21:00
B-laget (gard 2)
Tir 22 Jun
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 1)
Tir 22 Jun
kl 21:00 - 22:30
JAR (gard 3)
Ons 23 Jun
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Ons 23 Jun
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Ons 23 Jun
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Ons 23 Jun
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Ons 23 Jun
kl 18:00 - 20:00
Romerike kunstløp (gard 3)
Ons 23 Jun
kl 20:00 - 21:00
Skedsmo U15 (gard 2)
Ons 23 Jun
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 3)
Tor 24 Jun
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Tor 24 Jun
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Tor 24 Jun
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Tor 24 Jun
kl 17:00 - 18:00
Valle hockey (gard 2)
Tor 24 Jun
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Tor 24 Jun
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Tor 24 Jun
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor 24 Jun
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Tor 24 Jun
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Tor 24 Jun
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Tor 24 Jun
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tor 24 Jun
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
Fre 25 Jun
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Fre 25 Jun
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Fre 25 Jun
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Fre 25 Jun
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslaget
Fre 25 Jun
kl 18:00 - 19:00
Skedsmo U15 (gard 2)
Fre 25 Jun
kl 19:00 - 20:00
Romerike kunstløp (gard 3)
Lør 26 Jun
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Lør 26 Jun
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Lør 26 Jun
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Søn 27 Jun
kl 09:00 - 10:30
Valle hockey (gard 1)
Søn 27 Jun
kl 10:00 - 15:00
Sommercamp
Søn 27 Jun
kl 11:00 - 13:00
Camp på is
Søn 27 Jun
kl 18:00 - 19:00
Mosjonslaget
Søn 27 Jun
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
Man 28 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Man 28 Jun
kl 08:30 - 09:40
Gruppe 1 på is
Man 28 Jun
kl 09:50 - 11:00
Gruppe 2 på is
Man 28 Jun
kl 12:50 - 13:50
Gruppe 1 på is
Man 28 Jun
kl 14:00 - 15:00
Gruppe 2 på is
Man 28 Jun
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
Man 28 Jun
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
Man 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Man 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Man 28 Jun
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Man 28 Jun
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man 28 Jun
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Man 28 Jun
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man 28 Jun
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 3)
Tir 29 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Tir 29 Jun
kl 08:30 - 09:40
Gruppe 1 på is
Tir 29 Jun
kl 09:50 - 11:00
Gruppe 2 på is
Tir 29 Jun
kl 12:50 - 13:50
Gruppe 1 på is
Tir 29 Jun
kl 14:00 - 15:00
Gruppe 2 på is
Tir 29 Jun
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 3)
Tir 29 Jun
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Tir 29 Jun
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
Tir 29 Jun
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 1)
Tir 29 Jun
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 3)
Tir 29 Jun
kl 20:00 - 21:00
A-laget (gard 4)
Tir 29 Jun
kl 20:00 - 21:00
B-laget (gard 2)
Tir 29 Jun
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 1)
Ons 30 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Ons 30 Jun
kl 08:30 - 09:40
Gruppe 1 på is
Ons 30 Jun
kl 09:50 - 11:00
Gruppe 2 på is
Ons 30 Jun
kl 12:50 - 13:50
Gruppe 1 på is
Ons 30 Jun
kl 14:00 - 15:00
Gruppe 2 på is
Ons 30 Jun
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Ons 30 Jun
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 3)
Ons 30 Jun
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 4)
Ons 30 Jun
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 2)
Ons 30 Jun
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
Ons 30 Jun
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 3)
Tor 1 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Tor 1 Jul
kl 08:30 - 09:40
Gruppe 1 på is
Tor 1 Jul
kl 09:50 - 11:00
Gruppe 2 på is
Tor 1 Jul
kl 12:50 - 13:50
Gruppe 1 på is
Tor 1 Jul
kl 14:00 - 15:00
Gruppe 2 på is
Tor 1 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
Tor 1 Jul
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
Tor 1 Jul
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Tor 1 Jul
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Tor 1 Jul
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor 1 Jul
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Tor 1 Jul
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Tor 1 Jul
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Tor 1 Jul
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tor 1 Jul
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
Fre 2 Jul
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslaget
Fre 2 Jul
kl 18:00 - 20:00
Discokveld (2008 og eldre) (gard 1 og 2)
Lør 3 Jul
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 2)
Lør 3 Jul
kl 11:00 - 13:00
Frigåing m/KP (gard 1 & 3)
Lør 3 Jul
kl 13:00 - 15:00
Comet 2010
Søn 4 Jul
kl 18:00 - 19:00
Mosjonslaget
Søn 4 Jul
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
Man 5 Jul
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Man 5 Jul
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Man 5 Jul
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Man 5 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
Man 5 Jul
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
Man 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Man 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Man 5 Jul
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man 5 Jul
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Man 5 Jul
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Man 5 Jul
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man 5 Jul
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 3)
Tir 6 Jul
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Tir 6 Jul
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Tir 6 Jul
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Tir 6 Jul
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Tir 6 Jul
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 3)
Tir 6 Jul
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
Tir 6 Jul
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 1)
Tir 6 Jul
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 3)
Tir 6 Jul
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 1)
Tir 6 Jul
kl 20:00 - 21:00
B-laget (gard 2)
Tir 6 Jul
kl 20:00 - 21:00
A-laget (gard 4)
Ons 7 Jul
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Ons 7 Jul
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Ons 7 Jul
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Ons 7 Jul
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Ons 7 Jul
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 3)
Ons 7 Jul
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 4)
Ons 7 Jul
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 2)
Ons 7 Jul
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
Ons 7 Jul
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 3)
Ons 7 Jul
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslaget
Tor 8 Jul
kl 09:00 - 16:00
Sommercamp
Tor 8 Jul
kl 10:00 - 11:30
Camp på is
Tor 8 Jul
kl 14:30 - 16:00
Camp på is
Tor 8 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
Tor 8 Jul
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
Tor 8 Jul
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Tor 8 Jul
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Tor 8 Jul
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor 8 Jul
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Tor 8 Jul
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Tor 8 Jul
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Tor 8 Jul
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tor 8 Jul
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
Fre 9 Jul
kl 10:00 - 15:00
Sommercamp
Fre 9 Jul
kl 11:00 - 13:00
Camp på is
Fre 9 Jul
kl 18:00 - 19:00
Mosjonslaget
Lør 10 Jul
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 2)
Lør 10 Jul
kl 11:00 - 13:00
Frigåing m/KP (gard 1 & 3)
Søn 11 Jul
kl 18:00 - 19:00
Mosjonslaget
Søn 11 Jul
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
Man 12 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
Man 12 Jul
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
Man 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Man 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
Man 12 Jul
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man 12 Jul
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
Man 12 Jul
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
Man 12 Jul
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man 12 Jul
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 3)
Tir 13 Jul
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 3)
Tir 13 Jul
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Tir 13 Jul
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
Tir 13 Jul
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 1)
Tir 13 Jul
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 3)
Tir 13 Jul
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 1)
Tir 13 Jul
kl 20:00 - 21:00
A-laget (gard 4)
Tir 13 Jul
kl 20:00 - 21:00
B-laget (gard 2)
Ons 14 Jul
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Ons 14 Jul
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 4)
Ons 14 Jul
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 3)
Ons 14 Jul
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 2)
Ons 14 Jul
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
Ons 14 Jul
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 3)
Tor 15 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
Tor 15 Jul
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 20 Jun
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 1)
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 12:00 - 14:00
Romerike kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 11:00 - 12:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Fre 18 Jun
kl 19:00 - 20:00
Skedsmo U15 (gard 2)
  Les mer  
Fre 18 Jun
kl 17:00 - 18:00
U18 (gard 4)
  Les mer  
Fre 18 Jun
kl 16:00 - 17:00
U13 (gard 2)
  Les mer  
Fre 18 Jun
kl 16:00 - 17:00
U12 (gard 3)
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 20:00 - 21:00
JU16 (gard 2)
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 3)
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Ons 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte 2021
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 2 Mai
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 2 Mai
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 2 Mai
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 2 Mai
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 2 Mai
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 2 Mai
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 30 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 28 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 21 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 20 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 19 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 17 Apr
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 17 Apr
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 17 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 17 Apr
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 16 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 14 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13