Iskalender

1 time i iskalender = 50 min på is + 10 min iskjøring


Dato Navn
Man. 1 Aug
kl 16:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
Man. 1 Aug
kl 18:00 - 19:00
U14 (gard 3)
Man. 1 Aug
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man. 1 Aug
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
Man. 1 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man. 1 Aug
kl 20:00 - 21:00
Senior (gard 4)
Man. 1 Aug
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
Tir. 2 Aug
kl 16:45 - 17:30
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Tir. 2 Aug
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskolen (gard 2)
Tir. 2 Aug
kl 17:30 - 18:30
U8 (gard 4)
Tir. 2 Aug
kl 18:30 - 19:30
U10 (gard 1)
Tir. 2 Aug
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 3)
Tir. 2 Aug
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
Tir. 2 Aug
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 4)
Tir. 2 Aug
kl 20:30 - 21:30
U15 (gard 1)
Tir. 2 Aug
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 4)
Ons. 3 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Ons. 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Ons. 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
Ons. 3 Aug
kl 18:00 - 19:00
JU11 (gard 3)
Ons. 3 Aug
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 1)
Ons. 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 4)
Ons. 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 2)
Ons. 3 Aug
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 3)
Ons. 3 Aug
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 3 Aug
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
Tor. 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
Tor. 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Tor. 4 Aug
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 2)
Tor. 4 Aug
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 3)
Tor. 4 Aug
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 4 Aug
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 4)
Fre. 5 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Fre. 5 Aug
kl 17:00 - 18:00
Skills U10-U13 /JU11-JU13 (gard 2 og 4)
Fre. 5 Aug
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18/JU16 (gard 1 og 3)
Fre. 5 Aug
kl 19:00 - 20:00
U16 Flyers/Nes (gard 2)
Fre. 5 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
Fre. 5 Aug
kl 21:00 - 22:00
Mosjonsgruppe (gard 1)
Lør. 6 Aug
kl 08:30 - 10:00
U11 (gard 1)
Lør. 6 Aug
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 3)
Lør. 6 Aug
kl 11:00 - 12:00
U10 (gard 2)
Lør. 6 Aug
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
Lør. 6 Aug
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Søn. 7 Aug
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Søn. 7 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskolen (gard 2)
Søn. 7 Aug
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 4)
Søn. 7 Aug
kl 11:00 - 12:00
JU13 (gard 1)
Søn. 7 Aug
kl 11:00 - 12:00
JU11 (gard 3)
Søn. 7 Aug
kl 12:00 - 13:00
U15 (gard 2)
Søn. 7 Aug
kl 13:00 - 14:00
Frigåing U/KP (gard 3)
Søn. 7 Aug
kl 14:00 - 15:00
Frigåing M/KP (gard 4)
Søn. 7 Aug
kl 15:00 - 16:00
U14 (gard 1)
Søn. 7 Aug
kl 16:00 - 17:00
JU16 (gard 3)
Søn. 7 Aug
kl 17:00 - 18:00
U18 (gard 2)
Søn. 7 Aug
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 4)
Søn. 7 Aug
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 1)
Søn. 7 Aug
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Man. 8 Aug
kl 16:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 19:00
U14 (gard 3)
Man. 8 Aug
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
Man. 8 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man. 8 Aug
kl 20:00 - 21:00
Senior (gard 4)
Man. 8 Aug
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
Tir. 9 Aug
kl 16:45 - 17:30
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskolen (gard 2)
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
U8 (gard 4)
Tir. 9 Aug
kl 18:30 - 19:30
U10 (gard 1)
Tir. 9 Aug
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 3)
Tir. 9 Aug
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
Tir. 9 Aug
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 4)
Tir. 9 Aug
kl 20:30 - 21:30
U15 (gard 1)
Tir. 9 Aug
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 4)
Ons. 10 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Ons. 10 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Ons. 10 Aug
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
Ons. 10 Aug
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 1)
Ons. 10 Aug
kl 18:00 - 19:00
JU11 (gard 3)
Ons. 10 Aug
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 4)
Ons. 10 Aug
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 2)
Ons. 10 Aug
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 3)
Ons. 10 Aug
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 10 Aug
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
Tor. 11 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
Tor. 11 Aug
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Tor. 11 Aug
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 2)
Tor. 11 Aug
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 3)
Tor. 11 Aug
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 11 Aug
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 4)
Fre. 12 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:00
Skills U10-U13 /JU11-JU13 (gard 2 og 4)
Fre. 12 Aug
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18/JU16 (gard 1 og 3)
Fre. 12 Aug
kl 19:00 - 20:00
U16 Flyers/Nes (gard 2)
Fre. 12 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
Fre. 12 Aug
kl 21:00 - 22:00
Mosjonsgruppe (gard 1)
Lør. 13 Aug
kl 08:30 - 10:00
U11 (gard 1)
Lør. 13 Aug
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 3)
Lør. 13 Aug
kl 11:00 - 12:00
U10 (gard 2)
Lør. 13 Aug
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
Lør. 13 Aug
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Søn. 14 Aug
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Søn. 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskolen (gard 2)
Søn. 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 4)
Søn. 14 Aug
kl 11:00 - 12:00
JU13 (gard 1)
Søn. 14 Aug
kl 11:00 - 12:00
JU11 (gard 3)
Søn. 14 Aug
kl 12:00 - 13:00
U15 (gard 2)
Søn. 14 Aug
kl 13:00 - 14:00
Frigåing U/KP (gard 3)
Søn. 14 Aug
kl 14:00 - 15:00
Frigåing M/KP (gard 4)
Søn. 14 Aug
kl 15:00 - 16:00
U14 (gard 1)
Søn. 14 Aug
kl 16:00 - 17:00
JU16 (gard 3)
Søn. 14 Aug
kl 17:00 - 18:00
U18 (gard 2)
Søn. 14 Aug
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 4)
Søn. 14 Aug
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 1)
Søn. 14 Aug
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Man. 15 Aug
kl 16:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
Man. 15 Aug
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man. 15 Aug
kl 18:00 - 19:00
U14 (gard 3)
Man. 15 Aug
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
Man. 15 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man. 15 Aug
kl 20:00 - 21:00
Senior (gard 4)
Man. 15 Aug
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
Tir. 16 Aug
kl 16:45 - 17:30
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskolen (gard 2)
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
U8 (gard 4)
Tir. 16 Aug
kl 18:30 - 19:30
U10 (gard 1)
Tir. 16 Aug
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 3)
Tir. 16 Aug
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
Tir. 16 Aug
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 4)
Tir. 16 Aug
kl 20:30 - 21:30
U15 (gard 1)
Tir. 16 Aug
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 4)
Ons. 17 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Ons. 17 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Ons. 17 Aug
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
Ons. 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
JU11 (gard 3)
Ons. 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 1)
Ons. 17 Aug
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 4)
Ons. 17 Aug
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 2)
Ons. 17 Aug
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 3)
Ons. 17 Aug
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 17 Aug
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
Tor. 18 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
Tor. 18 Aug
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
Tor. 18 Aug
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 2)
Tor. 18 Aug
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 3)
Tor. 18 Aug
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 18 Aug
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 4)
Fre. 19 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Fre. 19 Aug
kl 16:00 - 23:00
Glider skating camp
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:00
Skills U10-U13 /JU11-JU13 (gard 2 og 4)
Fre. 19 Aug
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18/JU16 (gard 1 og 3)
Fre. 19 Aug
kl 19:00 - 20:00
U16 Flyers/Nes (gard 2)
Fre. 19 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
Fre. 19 Aug
kl 21:00 - 22:00
Mosjonsgruppe (gard 1)
Lør. 20 Aug
kl 08:30 - 10:00
U11 (gard 1)
Lør. 20 Aug
kl 09:00 - 21:00
Glider skating camp
Lør. 20 Aug
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 3)
Lør. 20 Aug
kl 11:00 - 12:00
U10 (gard 2)
Lør. 20 Aug
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
Lør. 20 Aug
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Søn. 21 Aug
kl 09:00 - 21:00
Glider skating camp
Søn. 21 Aug
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Søn. 21 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskolen (gard 2)
Søn. 21 Aug
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 4)
Søn. 21 Aug
kl 11:00 - 12:00
JU13 (gard 1)
Søn. 21 Aug
kl 11:00 - 12:00
JU11 (gard 3)
Søn. 21 Aug
kl 12:00 - 13:00
U15 (gard 2)
Søn. 21 Aug
kl 13:00 - 14:00
Frigåing U/KP (gard 3)
Søn. 21 Aug
kl 14:00 - 15:00
Frigåing M/KP (gard 4)
Søn. 21 Aug
kl 15:00 - 16:00
U14 (gard 1)
Søn. 21 Aug
kl 16:00 - 17:00
JU16 (gard 3)
Søn. 21 Aug
kl 17:00 - 18:00
U18 (gard 2)
Søn. 21 Aug
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 4)
Søn. 21 Aug
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 1)
Søn. 21 Aug
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Man. 22 Aug
kl 16:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
Man. 22 Aug
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
Man. 22 Aug
kl 18:00 - 19:00
U14 (gard 3)
Man. 22 Aug
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
Man. 22 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
Man. 22 Aug
kl 20:00 - 21:00
Senior (gard 4)
Man. 22 Aug
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
Tir. 23 Aug
kl 16:45 - 17:30
Skøyteskolen (gard 1 og 3)
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskolen (gard 2)
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:30
U8 (gard 4)
Tir. 23 Aug
kl 18:30 - 19:30
U10 (gard 1)
Tir. 23 Aug
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 3)
Tir. 23 Aug
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
Tir. 23 Aug
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 4)
Tir. 23 Aug
kl 20:30 - 21:30
U15 (gard 1)
Tir. 23 Aug
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 4)
Ons. 24 Aug
kl 15:00 - 17:00
Flyers timen (gard 1)
Ons. 24 Aug
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
Ons. 24 Aug
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
Ons. 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 1)
Ons. 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
JU11 (gard 3)
Ons. 24 Aug
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 4)
Ons. 24 Aug
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 2)
Ons. 24 Aug
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 3)
Ons. 24 Aug
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 24 Aug
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 30 Mar
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte
Ullensaker Issportklubb   Annet   Akitivitetsveien 9
Invitasjon til årsmøte i Ullensaker…   Les mer  
Søn. 27 Feb
kl 12:00 - 14:30
Kv 1 div Ullensaker Flyers - Bergen (gard 1 og 3)
Damelaget  
  Les mer  
Lør. 26 Feb
kl 17:00 - 19:30
Kv 1 div Ullensaker Flyers - Bergen (gard 1 og 3)
Damelaget  
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 3)
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 1 og 4)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2 og 3)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 2 og 4)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 17:40 - 19:00
Hockeyskole (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskole (gard 2 og 4)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 2 og 4)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 2 og 3)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 1 og 4)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 2 og 3)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 15:30 - 16:30
Mosjonsgruppe (gard 2 og 3)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 14:00 - 15:30
U10 treningskamp (gard 1 og 4)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 12:30 - 14:00
U12 Ullensaker Flyers - Lillehammer (gard 2 og 3)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 10:00 - 12:00
Hockeyskole (gard 1 og 4)
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskole (gard 2 og 3)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 14:00 - 15:00
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 13:00 - 14:00
Sissel (gard 1)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 11:00 - 12:30
U11 Ullensaker Flyers - Lillehammer Hvit (gard 2 og 4)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 10:00
U18 (gard 4)
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 17:00 - 18:00
Skills (J)U10-(J)U13 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 1 og 4)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 1 og 4)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2 og 3)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 2 og 4)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 17:40 - 19:00
Hockeyskole (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskole (gard 2 og 4)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 2 og 3)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1 og 3)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 17:00 - 18:00
Mosjonsgruppe (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 14:30 - 16:30
U15 Ullensaker Flyers - Frisk Asker 2 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 12:00 - 13:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 1)
  Les mer  
Lør. 22 Jan
kl 15:30 - 17:00
JU13 Ullensaker Flyers - Vålerenga (gard 1 og 3)
  Les mer  
Lør. 22 Jan
kl 14:00 - 15:30
U11 Ullensaker Flyers - Lillehammer Rød (gard 2 og 4)
  Les mer  
Lør. 22 Jan
kl 11:00 - 12:30
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 22 Jan
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
Skills (J)U10-(J)U13 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 20:30 - 22:00
U18 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 1 og 4)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2 og 3)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 20:30 - 22:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 19:30 - 20:30
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 18:30 - 19:30
U15 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1 og 3)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 17:00 - 18:00
Mosjonsgruppe (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 16:00 - 17:00
U11 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 13:00 - 14:30
U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 12:00 - 13:00
U15 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 15:00 - 16:00
U15 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 14:00 - 15:00
U14 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 11:00 - 12:00
U9 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 09:00 - 10:00
U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
U14 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tor. 13 Jan
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Tor. 13 Jan
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tor. 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
U15 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Ons. 12 Jan
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Ons. 12 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Ons. 12 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Ons. 12 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tir. 11 Jan
kl 20:30 - 21:30
Damelaget (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tir. 11 Jan
kl 19:30 - 20:30
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Tir. 11 Jan
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tir. 11 Jan
kl 17:00 - 18:30
U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Man. 10 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Man. 10 Jan
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Man. 10 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Man. 10 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Man. 10 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
Mosjonsgruppe (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 14:00 - 15:00
U12/U13 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 13:00 - 14:00
U15 (gard 1 og 3)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 12:00 - 13:00
U18 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 1 og 3)
  Les mer