Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 3 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Tue 6 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Sat 10 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Tue 13 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Sat 17 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Tue 20 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Sat 24 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Tue 27 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Sat 31 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Tue 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Sat 7 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Tue 10 Aug
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Sat 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 1 May
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 24 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 17 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 10 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 3 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 27 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 13:40
Hockeyskole (gard 1)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 27 Feb
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 30 Jan
kl 13:00 - 13:40
Hockeyskole (gard 1)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 23 Jan
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 19 Jan
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 16 Jan
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 12:00 - 12:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline