Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 24 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Tue 26 Jan
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2021
Fri 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 28. Jan 2021
Sun 31 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Tue 2 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 1. Feb 2021
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 4. Feb 2021
Sat 6 Feb
kl 13:30 - 15:00
JU13 Ullensaker Flyers - Storhamar
JU13  
Tue 9 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 8. Feb 2021
Fri 12 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 11. Feb 2021
Sun 14 Feb
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Tue 16 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 15. Feb 2021
Fri 19 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 18. Feb 2021
Sun 21 Feb
kl 13:00 - 14:30
JU13 Ullensaker Flyers - Lillehammer
JU13  
Tue 23 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 22. Feb 2021
Fri 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 25. Feb 2021
Sun 28 Feb
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Tue 2 Mar
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 1. Mar 2021
Fri 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 4. Mar 2021
Tue 9 Mar
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 8. Mar 2021
Fri 12 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 11. Mar 2021
Sun 14 Mar
kl 11:30 - 13:00
JU13 Ullensaker Flyers - Lørenskog/Skedsmo
JU13  
Wed 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 16. Mar 2021
Fri 19 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 18. Mar 2021
Sun 21 Mar
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 22. Mar 2021
Fri 26 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 25. Mar 2021
Sun 28 Mar
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 31 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 29. Mar 2021
Fri 2 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 1. Apr 2021
Sun 4 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 7 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 5. Apr 2021
Fri 9 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 8. Apr 2021
Sun 11 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 12. Apr 2021
Fri 16 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 15. Apr 2021
Sun 18 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 19. Apr 2021
Fri 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 22. Apr 2021
Sun 25 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 26. Apr 2021
Fri 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 29. Apr 2021
Sun 2 May
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Wed 5 May
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 3. May 2021
Fri 7 May
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 6. May 2021
Sun 9 May
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 22 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Tue 19 Jan
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 15 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 18:30 - 19:40
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
JU13 (gard 3)
JU13  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 13:00 - 14:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
JU13 (gard 3)
JU13  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 17:00 - 19:30
JU13 Ullensaker Flyers - Nes (gard 1 og 4)
JU13  
  Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 11:30 - 13:00
JU13 treningskamp (gard 2 og 3)
JU13  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 15:00 - 16:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 12:00 - 13:30
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 4 Oct 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 12:30 - 14:00
JU13 (gard 2 og 4)
JU13  
  Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 10:00 - 11:30
JU13 (gard 2 og 4)
JU13  
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 6 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline