Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 16. aug
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 17. aug
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Tir. 23. aug
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 24. aug
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 27. aug
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 30. aug
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 31. aug
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 3. sep
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 6. sep
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 7. sep
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 10. sep
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 13. sep
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 14. sep
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 17. sep
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 20. sep
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 21. sep
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 24. sep
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 27. sep
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 28. sep
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 1. okt
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 4. okt
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 5. okt
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 8. okt
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 11. okt
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 12. okt
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 15. okt
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 18. okt
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 19. okt
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 22. okt
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 25. okt
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 26. okt
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 29. okt
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 1. nov
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 2. nov
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 5. nov
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 8. nov
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 9. nov
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 12. nov
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 15. nov
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 16. nov
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 19. nov
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 22. nov
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 23. nov
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 26. nov
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 29. nov
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 30. nov
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 3. des
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 6. des
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 7. des
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 10. des
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 13. des
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 14. des
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 17. des
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 20. des
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 21. des
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 24. des
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 27. des
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 28. des
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 31. des
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 3. jan 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 4. jan 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 7. jan 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 10. jan 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 11. jan 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 14. jan 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 17. jan 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 18. jan 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 21. jan 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 24. jan 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 25. jan 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 28. jan 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 31. jan 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 1. feb 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 4. feb 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 7. feb 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 8. feb 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 11. feb 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 14. feb 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 15. feb 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 18. feb 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 21. feb 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 22. feb 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 25. feb 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 28. feb 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 1. mar 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 4. mar 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 7. mar 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 8. mar 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 11. mar 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 14. mar 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 15. mar 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 18. mar 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 21. mar 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 22. mar 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 25. mar 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 28. mar 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 29. mar 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 1. apr 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 4. apr 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 5. apr 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 8. apr 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 11. apr 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 12. apr 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 15. apr 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 18. apr 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 19. apr 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 22. apr 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 25. apr 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 26. apr 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 29. apr 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Tir. 2. mai 2023
18:30 - 19:30
U11 (gard 3)

Ons. 3. mai 2023
18:00 - 19:00
U11 (gard 1)

Lør. 6. mai 2023
08:30 - 10:00
U11 (gard 1)

Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 31. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 1)
  Les mer  
Lør. 28. mai
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 25. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 18. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 14. mai
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 11. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 7. mai
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 4. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 30. apr
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 27. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Søn. 24. apr
09:00 - 17:00
kl 09:00 - 17:00
Minicup U11
  Les mer  
Lør. 23. apr
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 20. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 9. apr
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 7. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 6. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 2. apr
14:30 - 16:00
kl 14:30 - 16:00
U11 Ullensaker Flyers - Skedsmo (gard 2 og 3)
  Les mer  
Tor. 31. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 26. mar
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 24. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 23. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 19. mar
14:30 - 16:00
kl 14:30 - 16:00
U11 Ullensaker Flyers - Storhamar Gul (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tor. 17. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 16. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 10. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 9. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 3. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 2. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 24. feb
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 23. feb
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tir. 22. feb
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Man. 21. feb
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 17. feb
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 16. feb
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 10. feb
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer