Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 22. aug
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 25. aug
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 27. aug
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 29. aug
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 1. sep
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 3. sep
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 5. sep
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 8. sep
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 10. sep
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 12. sep
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 15. sep
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 17. sep
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 19. sep
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 22. sep
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 24. sep
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 26. sep
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 29. sep
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 1. okt
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 3. okt
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 6. okt
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 8. okt
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 10. okt
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 13. okt
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 15. okt
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 17. okt
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 20. okt
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 22. okt
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 24. okt
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 27. okt
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 29. okt
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 31. okt
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 3. nov
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 5. nov
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 7. nov
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 10. nov
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 12. nov
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 14. nov
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 17. nov
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 19. nov
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 21. nov
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 24. nov
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 26. nov
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 28. nov
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 1. des
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 3. des
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 5. des
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 8. des
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 10. des
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 12. des
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 15. des
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 17. des
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 19. des
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 22. des
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 24. des
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 26. des
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 29. des
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 31. des
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 2. jan 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 5. jan 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 7. jan 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 9. jan 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 12. jan 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 14. jan 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 16. jan 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 19. jan 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 21. jan 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 23. jan 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 26. jan 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 28. jan 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 30. jan 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 2. feb 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 4. feb 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 6. feb 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 9. feb 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 11. feb 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 13. feb 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 16. feb 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 18. feb 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 20. feb 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 23. feb 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 25. feb 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 27. feb 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 2. mar 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 4. mar 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 6. mar 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 9. mar 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 11. mar 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 13. mar 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 16. mar 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 18. mar 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 20. mar 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 23. mar 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 25. mar 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 27. mar 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 30. mar 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 1. apr 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 3. apr 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 6. apr 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 8. apr 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 10. apr 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 13. apr 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 15. apr 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 17. apr 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 20. apr 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 22. apr 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 24. apr 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Tor. 27. apr 2023
20:30 - 21:30
U14 (gard 2)

Lør. 29. apr 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Man. 1. mai 2023
18:00 - 19:00
U14 (gard 3)

Lør. 6. mai 2023
12:00 - 13:00
U14 (gard 1)

Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 30. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 4)
  Les mer  
Tir. 24. mai
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 23. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 19. mai
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
U14 (gard 1)
  Les mer  
Man. 16. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Søn. 15. mai
09:30 - 11:00
kl 09:30 - 11:00
U14 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 12. mai
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Søn. 8. mai
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Treningskamp U14 Ullensaker Flyers - Kongsvinger (gard 1 og 3)
  Les mer  
Tor. 5. mai
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 3. mai
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 2. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 25. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 19. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Tir. 12. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Fre. 8. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
U14 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 6. apr
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 5. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 4. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 30. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 29. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 28. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Søn. 27. mar
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
U14 Ullensaker Flyers - Kråkene Moss (gard 2 og 4)
  Les mer  
Ons. 23. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 22. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 21. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 16. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 15. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 14. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 12. mar
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
U14 Ullensaker Flyers - Ringerike (gard 1 og 3)
  Les mer  
Ons. 9. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 8. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 7. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Lør. 5. mar
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
U14 Ullensaker Flyers - Lillehammer (gard 1 og 3)
  Les mer  
Fre. 4. mar
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
U14 Ullensaker Flyers - Holmen 2 (gard 2 og 4)
  Les mer  
Tir. 1. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 28. feb
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 23. feb
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 22. feb
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 21. feb
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer