Ullensaker Issportklubb

Ullensaker Issportklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 19 Jan
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 19 Jan
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 19 Jan
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tue 19 Jan
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Tue 19 Jan
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 19 Jan
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 19 Jan
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tue 19 Jan
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tue 19 Jan
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 19 Jan
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 20 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 20 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Wed 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Wed 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 20 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Wed 20 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 20 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Wed 20 Jan
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 20 Jan
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 21 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 21 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Thu 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 21 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 21 Jan
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 21 Jan
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Thu 21 Jan
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Fri 22 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 22 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 22 Jan
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fri 22 Jan
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 22 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 21. Jan 2021
Fri 22 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 21. Jan 2021
Fri 22 Jan
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fri 22 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 23 Jan
kl 09:00 - 09:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
Sat 23 Jan
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
Sat 23 Jan
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
U11  
Sun 24 Jan
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 24 Jan
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Sun 24 Jan
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 4)
U10  
Sun 24 Jan
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Sun 24 Jan
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 24 Jan
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 25 Jan
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Mon 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Mon 25 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Mon 25 Jan
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Mon 25 Jan
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 25 Jan
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Mon 25 Jan
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2021
Mon 25 Jan
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tue 26 Jan
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 26 Jan
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 26 Jan
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tue 26 Jan
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 26 Jan
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2021
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 26 Jan
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 26 Jan
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tue 26 Jan
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 27 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 27 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 27 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Wed 27 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 27 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Wed 27 Jan
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 27 Jan
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 28 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 28 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 28 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Thu 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 28 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 28 Jan
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 28 Jan
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Thu 28 Jan
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fri 29 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 29 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 29 Jan
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fri 29 Jan
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 28. Jan 2021
Fri 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 28. Jan 2021
Fri 29 Jan
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fri 29 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 30 Jan
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 30 Jan
kl 09:30 - 11:30
Trener 1 kurs
Ullensaker Issportklubb  
Sat 30 Jan
kl 13:00 - 13:40
Hockeyskole (gard 1)
Hockeyskolen  
Sat 30 Jan
kl 14:00 - 14:40
Skøyteskole (gard 2)
Skøyteskolen  
Sat 30 Jan
kl 15:00 - 17:00
Trener 1 kurs
Ullensaker Issportklubb  
Sun 31 Jan
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Sun 31 Jan
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 31 Jan
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Sun 31 Jan
kl 10:45 - 11:45
Trener 1 kurs
Ullensaker Issportklubb  
Sun 31 Jan
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Sun 31 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Sun 31 Jan
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Sun 31 Jan
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 31 Jan
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 1 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Mon 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Mon 1 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Mon 1 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Mon 1 Feb
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Mon 1 Feb
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 1 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 1. Feb 2021
Mon 1 Feb
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tue 2 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 2 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 2 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tue 2 Feb
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 2 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 1. Feb 2021
Tue 2 Feb
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 2 Feb
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tue 2 Feb
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tue 2 Feb
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 2 Feb
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 3 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 3 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Wed 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 3 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Wed 3 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 3 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Wed 3 Feb
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 3 Feb
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 4 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 4 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 4 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Thu 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 4 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 4 Feb
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 4 Feb
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Thu 4 Feb
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Fri 5 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 5 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 4. Feb 2021
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 4. Feb 2021
Fri 5 Feb
kl 20:00 - 22:00
JU16 Ullensaker Flyers - Wing
JU16   JU16 Ullensaker Flyers - Wing
Sat 6 Feb
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
Sat 6 Feb
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
Sat 6 Feb
kl 12:00 - 13:30
U13 Ullensaker Flyers - Sandefjord
U13  
Sat 6 Feb
kl 13:30 - 15:00
JU13 Ullensaker Flyers - Storhamar
JU13  
Sat 6 Feb
kl 17:00 - 19:00
U15 Ullensaker Flyers - Stavanger 2
U15   U15 Ullensaker Flyers - Stavanger 2
Sun 7 Feb
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Sun 7 Feb
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 7 Feb
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Kongsvinger
JU16   JU16 Ullensaker Flyers - Kongsvinger
Sun 7 Feb
kl 12:00 - 14:00
U15 Ullensaker Flyers - Stavanger 2
U15   U15 Ullensaker Flyers - Stavanger 2
Sun 7 Feb
kl 14:00 - 15:30
U11 Ullensaker Flyers - Skedsmo
U11  
Sun 7 Feb
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 7 Feb
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Sun 7 Feb
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 7 Feb
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 8 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Mon 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Mon 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Mon 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Mon 8 Feb
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Mon 8 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 8. Feb 2021
Mon 8 Feb
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tue 9 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 9 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 9 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tue 9 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 8. Feb 2021
Tue 9 Feb
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 9 Feb
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 9 Feb
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tue 9 Feb
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 9 Feb
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tue 9 Feb
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 10 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 17 Jan
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 14:00 - 15:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 11:00 - 12:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 13:30 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:30
U11 (gard 3)
U11  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 14:00 - 16:30
Juleshow
Kunstløp  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 12:00 - 13:30
U18 (gard 1)
U18  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 17:30 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 16:00 - 17:30
U15 (gard 1 )
U15  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 13:30 - 15:30
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 12:00 - 13:30
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer