Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 22 Jan
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
Lør. 22 Jan
kl 11:00 - 12:30
Kunstløp (gard 2)
Lør. 22 Jan
kl 14:00 - 15:30
U11 Ullensaker Flyers - Lillehammer Rød (gard 2 og 4)
Lør. 22 Jan
kl 15:30 - 17:00
JU13 Ullensaker Flyers - Vålerenga (gard 1 og 3)
Søn. 23 Jan
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 1)
Søn. 23 Jan
kl 12:00 - 13:00
U12/U13 (gard 3)
Søn. 23 Jan
kl 14:30 - 16:30
U15 Ullensaker Flyers - Frisk Asker 2 (gard 1 og 3)
Søn. 23 Jan
kl 17:00 - 18:00
Mosjonsgruppe (gard 2 og 4)
Søn. 23 Jan
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1 og 3)
Søn. 23 Jan
kl 19:00 - 20:00
Vi over 40 (gard 2 og 4)
Man. 24 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
Man. 24 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man. 24 Jan
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man. 24 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1 og 3)
Man. 24 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
Man. 24 Jan
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 2 og 3)
Tir. 25 Jan
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskole (gard 2 og 4)
Tir. 25 Jan
kl 17:40 - 19:00
Hockeyskole (gard 1 og 3)
Tir. 25 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Tir. 25 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 21:00
Kunstløp (gard 1)
Tir. 25 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Tir. 25 Jan
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 2 og 4)
Ons. 26 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Ons. 26 Jan
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
Ons. 26 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
Ons. 26 Jan
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
Ons. 26 Jan
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 26 Jan
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2 og 3)
Ons. 26 Jan
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 1 og 4)
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
Tor. 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
Tor. 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor. 27 Jan
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
Tor. 27 Jan
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 27 Jan
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 1 og 4)
Fre. 28 Jan
kl 17:00 - 18:00
Skills (J)U10-(J)U13 (gard 1 og 3)
Fre. 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18 (gard 2 og 4)
Fre. 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
Fre. 28 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 10:00
U18 (gard 4)
Lør. 29 Jan
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
Lør. 29 Jan
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 3)
Lør. 29 Jan
kl 11:00 - 12:30
U11 Ullensaker Flyers - Lillehammer Hvit (gard 2 og 4)(avsatt)
Lør. 29 Jan
kl 13:00 - 14:00
Sissel
Lør. 29 Jan
kl 14:00 - 15:00
Kunstløp (gard 2)
Lør. 29 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 2)
Søn. 30 Jan
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskole (gard 2 og 3)
Søn. 30 Jan
kl 10:00 - 12:00
Hockeyskole (gard 1 og 4)
Søn. 30 Jan
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 4)
Søn. 30 Jan
kl 12:30 - 14:00
U12 Ullensaker Flyers - Lillehammer (gard 2 og 3)
Søn. 30 Jan
kl 16:30 - 18:00
U14 Ullensaker Flyers - Holmen 2 (gard 1 og 3)
Søn. 30 Jan
kl 18:00 - 19:30
JU13 Ullensaker Flyers - Ski (gard 2 og 4)
Søn. 30 Jan
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 1 og 3)
Søn. 30 Jan
kl 20:30 - 21:30
Vi over 40 (gard 2 og 4)
Søn. 30 Jan
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 1 og 3)
Man. 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
Man. 31 Jan
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
Man. 31 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man. 31 Jan
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Man. 31 Jan
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Man. 31 Jan
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 4)
Tir. 1 Feb
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskole (gard 2 og 4)
Tir. 1 Feb
kl 17:40 - 19:00
Hockeyskole (gard 1 og 3)
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 21:00
Kunstløp (gard 1)
Tir. 1 Feb
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Tir. 1 Feb
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 4)
Ons. 2 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Ons. 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
Ons. 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 2 Feb
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 3)
Tor. 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
Tor. 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor. 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
Tor. 3 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 3 Feb
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 3)
Fre. 4 Feb
kl 17:00 - 18:00
Skills (J)U10-(J)U13 (gard 1 og 3)
Fre. 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18 (gard 2 og 4)
Fre. 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
Fre. 4 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
Lør. 5 Feb
kl 09:00 - 10:00
U18 (gard 4)
Lør. 5 Feb
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
Lør. 5 Feb
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 3)
Lør. 5 Feb
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
Lør. 5 Feb
kl 12:00 - 13:30
JU13 Ullensaker Flyers - Storhamar Gul
Lør. 5 Feb
kl 14:00 - 15:00
Kunstløp (gard 2)
Lør. 5 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 2)
Lør. 5 Feb
kl 17:00 - 19:00
U15 Ullensaker Flyers - Stavanger 2
Søn. 6 Feb
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskole (gard 2 og 3)
Søn. 6 Feb
kl 10:00 - 12:00
U15 Ullensaker Flyers - Stavanger 2
Søn. 6 Feb
kl 12:00 - 13:00
U12/U13 (gard 4)
Søn. 6 Feb
kl 13:00 - 15:00
Hockeyskole (gard 1 og 4)
Søn. 6 Feb
kl 16:30 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Comet Halden
Søn. 6 Feb
kl 19:30 - 20:30
Vi over 40 (gard 3)
Søn. 6 Feb
kl 20:30 - 21:30
Veteran (gard 2)
Man. 7 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
Man. 7 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
Man. 7 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man. 7 Feb
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Man. 7 Feb
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Man. 7 Feb
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 4)
Tir. 8 Feb
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskole (gard 2 og 4)
Tir. 8 Feb
kl 17:40 - 19:00
Hockeyskole (gard 1 og 3)
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Tir. 8 Feb
kl 20:00 - 21:00
Kunstløp (gard 1)
Tir. 8 Feb
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Tir. 8 Feb
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 4)
Ons. 9 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Ons. 9 Feb
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
Ons. 9 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
Ons. 9 Feb
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
Ons. 9 Feb
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
Ons. 9 Feb
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
Ons. 9 Feb
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 9 Feb
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
Ons. 9 Feb
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 3)
Tor. 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
Tor. 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor. 10 Feb
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
Tor. 10 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 10 Feb
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 3)
Fre. 11 Feb
kl 17:00 - 18:00
Skills (J)U10-(J)U13 (gard 1 og 3)
Fre. 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18 (gard 2 og 4)
Fre. 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
Fre. 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
Lør. 12 Feb
kl 10:00 - 17:00
U10 Minirunde
Lør. 12 Feb
kl 17:00 - 18:30
U14 Ullensaker Flyers - Grüner
Søn. 13 Feb
kl 09:00 - 10:00
Skøyteskole (gard 2 og 3)
Søn. 13 Feb
kl 10:00 - 12:00
Hockeyskole (gard 1 og 4)
Søn. 13 Feb
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 3)
Søn. 13 Feb
kl 14:30 - 16:00
U12 Ullensaker Flyers - Storhamar Blå
Søn. 13 Feb
kl 16:00 - 17:30
JU13 Ullensaker Flyers - Nes
Søn. 13 Feb
kl 17:30 - 20:00
KV 1 div Ullensaker Flyers - Ski (gard 1 og 3)
Søn. 13 Feb
kl 20:00 - 22:00
6 div Ullensaker Flyers - Tønsberg 2
Man. 14 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
Man. 14 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
Man. 14 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Man. 14 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Man. 14 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Man. 14 Feb
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Man. 14 Feb
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Man. 14 Feb
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 4)
Tir. 15 Feb
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskole (gard 2 og 4)
Tir. 15 Feb
kl 17:40 - 19:00
Hockeyskole (gard 1 og 3)
Tir. 15 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
Tir. 15 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
Tir. 15 Feb
kl 20:00 - 21:00
Kunstløp (gard 1)
Tir. 15 Feb
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
Tir. 15 Feb
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 4)
Ons. 16 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Ons. 16 Feb
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
Ons. 16 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
Ons. 16 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
Ons. 16 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
Ons. 16 Feb
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
Ons. 16 Feb
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
Ons. 16 Feb
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
Ons. 16 Feb
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
Ons. 16 Feb
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
Ons. 16 Feb
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 3)
Tor. 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
Tor. 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 4)
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
Tor. 17 Feb
kl 19:00 - 20:30
BTM (gard 1 og 4)
Tor. 17 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 2)
Tor. 17 Feb
kl 21:30 - 22:30
Senior (gard 3)
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 18:00
Skills (J)U10-(J)U13 (gard 1 og 3)
Fre. 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
Skills U14-U18 (gard 2 og 4)
Fre. 18 Feb
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
Fre. 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
Lør. 19 Feb
kl 09:00 - 10:00
U18 (gard 4)
Lør. 19 Feb
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
Lør. 19 Feb
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 3)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 23 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Man. 23 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Man. 23 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Man. 23 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 3)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 2)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Senior (gard 4)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslaget (gard 2)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 14:00 - 15:00
Frigåing m/kp (gard 3)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 13:00 - 14:00
Frigåing u/kp (gard 1)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 12:00 - 13:00
U12/U13 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 22 Aug 2021
kl 11:00 - 12:00
U8 (gard 3)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 16:00 - 17:30
VIF U9/U10 (gard 1)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 14:00 - 15:00
Kunstløp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 13:00 - 14:00
Frigåing m/kp (gard 3)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 12:00 - 13:00
Frigåing u/kp (gard 1)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 11:00 - 12:00
U11 (gard 4)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 10:00 - 11:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Lør. 21 Aug 2021
kl 10:00 - 11:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Fre. 20 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslaget (gard 1)
  Les mer  
Fre. 20 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Fre. 20 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Tor. 19 Aug 2021
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 2)
  Les mer  
Tor. 19 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Senior (gard 3)
  Les mer  
Tor. 19 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 1)
  Les mer  
Tor. 19 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
  Les mer  
Tor. 19 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 19 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 2)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 18 Aug 2021
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 4)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 19:30 - 20:30
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 18:30 - 19:30
U15 (gard 4)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 18:30 - 19:30
U14 (gard 2)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 17:00 - 18:30
Mosjonslaget (gard 3)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Tir. 17 Aug 2021
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 22:00 - 23:00
Senior (gard 4)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 2)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U12/U13 (gard 3)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
  Les mer  
Man. 16 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 15 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Jere (gard 1)
  Les mer  
Søn. 15 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 15 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Søn. 15 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Mosjonslaget (gard 2)
  Les mer  
Søn. 15 Aug 2021
kl 12:00 - 14:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Lør. 14 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Tomas Magnusson
  Les mer  
Lør. 14 Aug 2021
kl 15:00 - 16:30
Lars Einar Kristiansen
  Les mer  
Lør. 14 Aug 2021
kl 13:00 - 15:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Lør. 14 Aug 2021
kl 12:00 - 13:00
Frigåing m/kp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 14 Aug 2021
kl 11:00 - 12:00
Frigåing u/kp (gard 1 & 3)
  Les mer  
Lør. 14 Aug 2021
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 2)
  Les mer  
Fre. 13 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Jere (gard 2)
  Les mer  
Fre. 13 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslaget (gard 3)
  Les mer  
Fre. 13 Aug 2021
kl 09:00 - 16:00
Kunstløp
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Frigåing u/KP (gard 2)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
  Les mer  
Tor. 12 Aug 2021
kl 09:00 - 16:00
Kunstløp
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslaget (gard 2)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 2)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
  Les mer  
Ons. 11 Aug 2021
kl 09:00 - 16:00
Kunstløp
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 1)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
B-laget (gard 2)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
A-laget (gard 4)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Kunstløp (gard 1)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 2)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 4)
  Les mer  
Tir. 10 Aug 2021
kl 09:00 - 16:00
Kunstløp
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 3)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 1)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U13 (gard 4)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 4)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
  Les mer  
Man. 9 Aug 2021
kl 09:00 - 16:00
Kunstløp
  Les mer  
Søn. 8 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 4)
  Les mer  
Søn. 8 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Søn. 8 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Mosjonslaget (gard 2)
  Les mer  
Søn. 8 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Furuset (gard 3)
  Les mer  
Søn. 8 Aug 2021
kl 16:00 - 17:00
Furuset (gard 1)
  Les mer  
Søn. 8 Aug 2021
kl 15:00 - 16:00
Hasle-Løren (gard 2)
  Les mer  
Lør. 7 Aug 2021
kl 16:00 - 17:00
Furuset (gard 1)
  Les mer  
Lør. 7 Aug 2021
kl 15:00 - 16:00
Furuset (gard 3)
  Les mer  
Lør. 7 Aug 2021
kl 12:00 - 13:00
Frigåing m/kp (gard 2)
  Les mer  
Lør. 7 Aug 2021
kl 11:00 - 12:00
Frigåing u/kp (gard 1 & 3)
  Les mer  
Lør. 7 Aug 2021
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 2)
  Les mer  
Fre. 6 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Furuset (gard 1)
  Les mer  
Fre. 6 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Mosjonslaget (gard 3)
  Les mer  
Fre. 6 Aug 2021
kl 18:00 - 20:00
Discokveld (2008 og eldre) (gard 1 og 2)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
U18 (gard 1)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U14 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
U15 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U11 (gard 3)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 4)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
Frigåing u/KP (gard 2)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskolen (gard 1)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Skøyteskolen (gard 3)
  Les mer  
Tor. 5 Aug 2021
kl 14:00 - 15:00
Jere (gard 1)
  Les mer  
Ons. 4 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslaget (gard 2)
  Les mer  
Ons. 4 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Vi over 40 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 4 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 1)
  Les mer  
Ons. 4 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 4)
  Les mer  
Ons. 4 Aug 2021
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 3)
  Les mer  
Ons. 4 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
U8 (gard 1)
  Les mer  
Tir. 3 Aug 2021
kl 21:00 - 22:00
Furuset (gard 3)
  Les mer  
Tir. 3 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 1)
  Les mer  
Tir. 3 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
B-laget (gard 2)
  Les mer  
Tir. 3 Aug 2021
kl 20:00 - 21:00
A-laget (gard 4)
  Les mer  
Tir. 3 Aug 2021
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 3)