Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 31 Mar
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 31 Mar
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 31 Mar
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 31 Mar
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 31 Mar
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 31 Mar
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 1 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 1 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 1 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 1 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 1 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 1 Apr
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 1 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 1 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 1 Apr
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 2 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 2 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Tor 2 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 3
2011 (U9)  
Tor 2 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 2 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 2 Apr
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 2 Apr
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 2 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 2 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 3 Apr
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Fre 3 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 3 Apr
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 3 Apr
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Fre 3 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 4 Apr
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 4 Apr
kl 10:00 - 10:50
Mosjonsgruppa gard 2
Ullensaker Flyers  
Lør 4 Apr
kl 11:00 - 11:50
U11 - gard 3
2009 (U11)  
Søn 5 Apr
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Søn 5 Apr
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
2011 (U9)  
Søn 5 Apr
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 5 Apr
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 5 Apr
kl 18:00 - 18:50
SAS - gard 3
Utleie  
Søn 5 Apr
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 4
B-laget  
Søn 5 Apr
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 5 Apr
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 6 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 6 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 6 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 6 Apr
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 6 Apr
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 6 Apr
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 6 Apr
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 6 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 7 Apr
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 7 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 7 Apr
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 7 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 7 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 8 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 8 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 8 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 8 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 8 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 8 Apr
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 9 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 9 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 3
2011 (U9)  
Tor 9 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 9 Apr
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 9 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 9 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 10 Apr
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Fre 10 Apr
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Fre 10 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Søn 12 Apr
kl 17:00 - 18:50
SAS - gard 3
Utleie  
Søn 12 Apr
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 4
B-laget  
Søn 12 Apr
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 12 Apr
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 13 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 13 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 13 Apr
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 13 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 14 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 14 Apr
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 14 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 14 Apr
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 14 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 14 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 15 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 15 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 15 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 15 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 15 Apr
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 16 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 16 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 16 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 17 Apr
kl 16:00 - 21:00
Regionlagsturnering JU17
Ullensaker Flyers  
Lør 18 Apr
kl 08:00 - 21:00
Regionlagsturnering JU17
Ullensaker Flyers  
Søn 19 Apr
kl 08:00 - 21:00
Regionlagsturnering JU17
Ullensaker Flyers  
Man 20 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 20 Apr
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 20 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 21 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 21 Apr
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 21 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 21 Apr
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 21 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 21 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 22 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 22 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 22 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 22 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 22 Apr
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 23 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 23 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 23 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Lør 25 Apr
kl 09:00 - 19:00
U9 - Cup
2011 (U9)  
Søn 26 Apr
kl 17:00 - 18:50
SAS - gard 3
Utleie  
Søn 26 Apr
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 4
B-laget  
Søn 26 Apr
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 26 Apr
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 27 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 27 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 27 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 27 Apr
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 27 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 28 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 28 Apr
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 28 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 28 Apr
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 29 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 29 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 29 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 29 Apr
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 29 Apr
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 30 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 30 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 30 Apr
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 1 Mai
kl 08:00 - 21:00
U10 - Turnering
2010 (U10)  
Lør 2 Mai
kl 08:00 - 21:00
U10 - Turnering
2010 (U10)  
Søn 3 Mai
kl 08:00 - 21:00
U10 - Turnering
2010 (U10)  
Man 4 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 4 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 4 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 4 Mai
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 4 Mai
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 5 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 5 Mai
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 5 Mai
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 5 Mai
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 6 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 6 Mai
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 6 Mai
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 7 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 7 Mai
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 7 Mai
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 10 Mai
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 4
B-laget  
Søn 10 Mai
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 10 Mai
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 11 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 11 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 11 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 11 Mai
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 11 Mai
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 12 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 12 Mai
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 12 Mai
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 12 Mai
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 13 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 13 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 13 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 13 Mai
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 13 Mai
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 14 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 14 Mai
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 14 Mai
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 15 Mai
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 18 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 18 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 18 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 18 Mai
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 18 Mai
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 19 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 19 Mai
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 19 Mai
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 19 Mai
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 20 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 20 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 20 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 20 Mai
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 20 Mai
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 21 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 21 Mai
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 21 Mai
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Man 25 Mai
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 25 Mai
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 8 Des 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2011 (U9)  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 2
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 22 Okt 2019
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 18:00 - 18:50
SAS - gard 1
Utleie  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 15:00 - 17:30
A-laget seriekamp – gard 4 og 1 Nesøya
A-laget  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 12:00 - 13:50
JU13 - Seriekamp 3 / Storhamar 2
JU13  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 16:30 - 18:20
JU13 - Seriekamp 3 / Vålerenga 2
JU13  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 12:00 - 13:20
U12 Seriekamp 3 / Sandefjord 2
2007 (U13)  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2011 (U9)  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 17:00 - 19:20
U18 Seriekamp 4 / Jutul/Ringerike 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 15:30 - 16:50
Ullern Bandy 3 / 2
Utleie  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 14:00 - 15:20
Ullern Bandy 3 / 2
Utleie  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 10:00 - 12:20
JU16 Seriekamp 4 / Vålerenga 1
JU16  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 16:00 - 18:20
Treningskamp A-Laget 4 / Rasta 1
A-laget  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 14:00 - 15:20
U13 Seriekamp 3 / Gjøvik 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 11 Okt 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 11 Okt 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 11 Okt 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Fre 11 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2