Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 24 Oct
kl 16:00 - 17:30
U13 (gard 4)
U13  
Sun 25 Oct
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 25 Oct
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Sun 25 Oct
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Sandefjord (gard 1 og 4)
U14  
Sun 25 Oct
kl 11:30 - 13:00
JU13 treningskamp (gard 2 og 3)
JU13  
Sun 25 Oct
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Sun 25 Oct
kl 16:00 - 17:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 25 Oct
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Gjøvik (gard 2 og 4)
U18   Ishockey   Aktivitetsveien 9
Sun 25 Oct
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 25 Oct
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 26 Oct
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 26 Oct
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 26 Oct
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Mon 26 Oct
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Mon 26 Oct
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Mon 26 Oct
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 26 Oct
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 26. Oct 2020
Mon 26 Oct
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tue 27 Oct
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 27 Oct
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tue 27 Oct
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tue 27 Oct
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 27 Oct
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 27 Oct
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tue 27 Oct
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 4)
JU16  
Tue 27 Oct
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 1)
Veteran  
Wed 28 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 28 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Wed 28 Oct
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 28 Oct
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 29 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 29 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 29 Oct
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 29 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 29 Oct
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 29 Oct
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Thu 29 Oct
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Fri 30 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 30 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 30 Oct
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fri 30 Oct
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 30 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 29. Oct 2020
Fri 30 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 29. Oct 2020
Fri 30 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
JU16  
Fri 30 Oct
kl 20:00 - 22:30
U18 Ullensaker Flyers - Skedsmo (gard 1 og 4)
U18   U18 Ullensaker Flyers - Skedsmo
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 31 Oct
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Sat 31 Oct
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Sat 31 Oct
kl 13:00 - 14:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
Sat 31 Oct
kl 14:00 - 15:30
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 31 Oct
kl 15:30 - 17:00
U9 Treningskamp (gard 2 og 3)
U9  
Sat 31 Oct
kl 17:00 - 19:00
U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand (gard 1 og 4)
U15   U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand
Sun 1 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Sun 1 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 1 Nov
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Stavanger (gard 1 og 4)
JU16   Gard 1 og 4
Sun 1 Nov
kl 12:00 - 14:00
U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand (gard 2 og 3)
U15   U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand
Sun 1 Nov
kl 14:00 - 15:30
U11 Ullensaker Flyers - Storhamar Gul (gard 1 og 4
U11  
Sun 1 Nov
kl 15:30 - 17:00
U13 Ullensaker Flyers - Kongsvinger (gard 2 og 3)
U13  
Sun 1 Nov
kl 17:00 - 19:30
JU13 Ullensaker Flyers - Nes (gard 1 og 4)
JU13  
Sun 1 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 1 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 2 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 2 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 2 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Mon 2 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Mon 2 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Mon 2 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Mon 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Mon 2 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 2. Nov 2020
Mon 2 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tue 3 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 3 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 3 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tue 3 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 3 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tue 3 Nov
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 3 Nov
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 4 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 4 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Wed 4 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Wed 4 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 4 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Wed 4 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 4 Nov
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 5 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 5 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 5 Nov
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Thu 5 Nov
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fri 6 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 6 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 6 Nov
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 6 Nov
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fri 6 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2020
Fri 6 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2020
Fri 6 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fri 6 Nov
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Fri 6 Nov
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Sat 7 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 7 Nov
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Jar 3 (gard 2 og 3)
U14  
Sat 7 Nov
kl 11:30 - 13:00
U12 Ullensaker Flyers - Grüner (gard 1 og 4)
U12  
Sat 7 Nov
kl 14:00 - 15:30
U14 Ullensaker Flyers - Jar 3 (gard 2 og 3)
U14  
Sat 7 Nov
kl 16:00 - 16:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Sat 7 Nov
kl 16:00 - 16:40
Kunstløpskolen (gard 2)
Kunstløpskolen  
Sat 7 Nov
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Sat 7 Nov
kl 18:00 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Sun 8 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 8 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Sun 8 Nov
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Sun 8 Nov
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Sun 8 Nov
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Sun 8 Nov
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Sun 8 Nov
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Sun 8 Nov
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 8 Nov
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Sun 8 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 8 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 9 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 9 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 9 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Mon 9 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Mon 9 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Mon 9 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Mon 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Mon 9 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 9. Nov 2020
Mon 9 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tue 10 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 10 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 10 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tue 10 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tue 10 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 10 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 10 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tue 10 Nov
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 10 Nov
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 11 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 11 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Wed 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 11 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 11 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Wed 11 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 11 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Wed 11 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Wed 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 11 Nov
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 12 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 12 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Thu 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 12 Nov
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 12 Nov
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Thu 12 Nov
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fri 13 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 13 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 13 Nov
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fri 13 Nov
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 13 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 12. Nov 2020
Fri 13 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 12. Nov 2020
Fri 13 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fri 13 Nov
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 14 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 14 Nov
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Sat 14 Nov
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Sat 14 Nov
kl 12:00 - 13:30
Regionslag JU17 (gard 3 og 4)
Ullensaker Issportklubb  
Sat 14 Nov
kl 13:30 - 14:30
U12 (gard 2)
U12  
Sat 14 Nov
kl 15:30 - 17:00
Regionslag JU17 (gard 3 og 4)
Ullensaker Issportklubb  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 24 Oct
kl 16:00 - 17:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 24 Oct
kl 15:00 - 16:00
U18 (gard 1)
U18  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 14:00 - 15:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 12:00 - 13:30
U12 Ullensaker Flyers - Jutul Grønn (gard 1 og 4)
U12  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 15:00 - 16:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 13:30 - 15:00
U13 Ullensaker Flyers - Kongsberg (gard 1 og 3)
U13  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 11:30 - 13:30
U15 Ullensaker Flyers - Ringerike (gard 2 og 4)
U15  
U15 Ullensaker Flyers - Ringerike   Les mer  
Sun 18 Oct
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 13:00 - 14:30
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 11:00 - 11:40
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 10:00 - 10:40
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 09:00 - 10:30
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 4)
Veteran  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 21:00 - 22:00
Dommerkurs
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 19:30 - 21:00
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 19:30 - 21:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 21:00 - 22:00