Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
 
Fri 18 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 18 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
Fri 18 Sep
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 18 Sep
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fri 18 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 17. Sep 2020
Fri 18 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 17. Sep 2020
Fri 18 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
JU16  
Fri 18 Sep
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 19 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 2)
 
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 10:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Sat 19 Sep
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Sat 19 Sep
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Sat 19 Sep
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Sat 19 Sep
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
Sat 19 Sep
kl 14:00 - 17:30
U14 (gard 2)
U14  
Sun 20 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 3)
 
Sun 20 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 20 Sep
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 1)
U8  
Sun 20 Sep
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 3)
U11  
Sun 20 Sep
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Sun 20 Sep
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Sun 20 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
Sun 20 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 20 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Sun 20 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 20 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 21 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 21 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Mon 21 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Mon 21 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 21 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 21. Sep 2020
Mon 21 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 4)
B-laget  
Tue 22 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 22 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tue 22 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 22 Sep
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 22 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 23 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Wed 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Wed 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 23 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Wed 23 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 23 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 24 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
Thu 24 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
 
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 24 Sep
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Thu 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fri 25 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
Fri 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fri 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 24. Sep 2020
Fri 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 24. Sep 2020
Fri 25 Sep
kl 20:00 - 21:00
JU16 (gard 2)
JU16  
Fri 25 Sep
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 26 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 2)
 
Sat 26 Sep
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 26 Sep
kl 09:00 - 10:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Sat 26 Sep
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Sat 26 Sep
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Sat 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Sat 26 Sep
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
Sun 27 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 3)
 
Sun 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 1)
U8  
Sun 27 Sep
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 3)
U11  
Sun 27 Sep
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Sun 27 Sep
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Sun 27 Sep
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Sun 27 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
Sun 27 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 27 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Sun 27 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 28 Sep
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
  Uten kølle og puck (husk hjelm)
Mon 28 Sep
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
  Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)
Mon 28 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 28 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 28 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 28. Sep 2020
Mon 28 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 4)
B-laget  
Tue 29 Sep
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
  Uten kølle og puck (husk hjelm)
Tue 29 Sep
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
  Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)
Tue 29 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 29 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tue 29 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 29 Sep
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 29 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 30 Sep
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
  Uten kølle og puck (husk hjelm)
Wed 30 Sep
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
  Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)
Wed 30 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 30 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
Wed 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Wed 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Wed 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Wed 30 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Wed 30 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 30 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Thu 1 Oct
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
  Uten kølle og puck (husk hjelm)
Thu 1 Oct
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
  Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)
Thu 1 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
Thu 1 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Thu 1 Oct
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
 
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Thu 1 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Thu 1 Oct
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Thu 1 Oct
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Thu 1 Oct
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Fri 2 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fri 2 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fri 2 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 1. Oct 2020
Fri 2 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 1. Oct 2020
Fri 2 Oct
kl 20:00 - 21:00
JU16 (gard 2)
JU16  
Fri 2 Oct
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sat 3 Oct
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 2)
 
Sat 3 Oct
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Sat 3 Oct
kl 09:00 - 10:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Sat 3 Oct
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Sat 3 Oct
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Sat 3 Oct
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Sat 3 Oct
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
Sat 3 Oct
kl 14:00 - 15:30
U11 (gard 4)
U11  
Sun 4 Oct
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 3)
 
Sun 4 Oct
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 1)
U8  
Sun 4 Oct
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Sun 4 Oct
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Kongsvinger
JU16   Ishockey   Aktivitetsveien 9
Sun 4 Oct
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Sun 4 Oct
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Sun 4 Oct
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
Sun 4 Oct
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Sun 4 Oct
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Sun 4 Oct
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Sun 4 Oct
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Mon 5 Oct
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Mon 5 Oct
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Mon 5 Oct
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Mon 5 Oct
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Mon 5 Oct
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Mon 5 Oct
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Mon 5 Oct
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 5. Oct 2020
Mon 5 Oct
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 4)
B-laget  
Tue 6 Oct
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 17:35
Kunstløpskolen (gard 2)
Kunstløpskolen  
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tue 6 Oct
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tue 6 Oct
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tue 6 Oct
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tue 6 Oct
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tue 6 Oct
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Wed 7 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Wed 7 Oct
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
Wed 7 Oct
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Wed 7 Oct
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Wed 7 Oct
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Wed 7 Oct
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 17 Sep
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte del 2
Ullensaker Issportklubb   Annet   Aktivitetsveien 9
Årsmøte i Ullensaker…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 3)
U11  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 1)
U8  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 3)
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 10:00 - 12:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 09:00 - 10:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 2)
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 20:00 - 21:00
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 19:00 - 20:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:00 - 20:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 3)
U11  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 1)
U8  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 3)
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 09:00 - 10:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 2)
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 21:00 - 22:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 20:00 - 21:00
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 1)
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte del 1
Ullensaker Issportklubb   Annet  
Årsmøte vil i år bli delt i…   Les mer  
Sun 5 Apr
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
$item.username  
  Les mer  
Sun 29 Mar
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole Gard 4
$item.username  
  Les mer  
Sun 22 Mar
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
$item.username  
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline