Dato Navn
Tir 24 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 24 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 24 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 24 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 24 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
Tir 24 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 24 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 24 Nov
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 25 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 25 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 25 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 25 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 25 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 25 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 25 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 26 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 26 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 26 Nov
kl 19:10 - 20:10
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 26 Nov
kl 19:10 - 20:10
U13 (gard 1)
U13  
Tor 26 Nov
kl 20:20 - 22:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 27 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 27 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 27 Nov
kl 17:00 - 18:20
U14 (gard 3)
U14  
Fre 27 Nov
kl 17:00 - 18:20
U15 (gard 2)
U15  
Fre 27 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU10 (gard 1)
JU10  
Fre 27 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 4)
JU13  
Fre 27 Nov
kl 19:40 - 20:30
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 28 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 28 Nov
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 28 Nov
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 28 Nov
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Lør 28 Nov
kl 14:00 - 15:00
U18 (gard 2)
U18  
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 29 Nov
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 29 Nov
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 29 Nov
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 29 Nov
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 30 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 30 Nov
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 30 Nov
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 30 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 30 Nov
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 30 Nov
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 30 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 30. Nov 2020
Tir 1 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 1 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 1 Des
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 1 Des
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
Tir 1 Des
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 1 Des
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 1 Des
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 1 Des
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 2 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 2 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 2 Des
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 2 Des
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 2 Des
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 2 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 2 Des
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 2 Des
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 2 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 2 Des
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 3 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 3 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 3 Des
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 3 Des
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 3 Des
kl 19:10 - 20:10
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 3 Des
kl 19:10 - 20:10
U13 (gard 1)
U13  
Tor 3 Des
kl 20:20 - 22:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 4 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 4 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 4 Des
kl 17:00 - 18:20
U15 (gard 2)
U15  
Fre 4 Des
kl 17:00 - 18:20
U14 (gard 3)
U14  
Fre 4 Des
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 4)
JU13  
Fre 4 Des
kl 18:30 - 19:30
JU10 (gard 1)
JU10  
Fre 4 Des
kl 19:40 - 20:30
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 5 Des
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 5 Des
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Ringerike (gard 2 og 3)
U14  
Lør 5 Des
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Lør 5 Des
kl 14:00 - 15:00
U18 (gard 4)
U18  
Søn 6 Des
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 6 Des
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 6 Des
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 6 Des
kl 10:00 - 12:30
U18 Ullensaker Flyers - Haugesund (gard 1 og 4)
U18   U18 Ullensaker Flyers - Haugesund
Søn 6 Des
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 6 Des
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 6 Des
kl 12:30 - 14:00
U14 Ullensaker Flyers - Kongsberg (gard 2 og 3)
U14  
Søn 6 Des
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Søn 6 Des
kl 14:00 - 15:30
U12 Ullensaker Flyers - Nes (gard 1 og 4)
U12  
Man 7 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 7 Des
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 7 Des
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 7 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 7 Des
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 7 Des
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 7 Des
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 7 Des
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 7. Des 2020
Man 7 Des
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 8 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 8 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 8 Des
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 8 Des
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 8 Des
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
Tir 8 Des
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 8 Des
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 8 Des
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tir 8 Des
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 9 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 9 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 9 Des
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 9 Des
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 9 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 9 Des
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 9 Des
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 9 Des
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 9 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 9 Des
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 9 Des
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 10 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 10 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 10 Des
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 10 Des
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 10 Des
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 10 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 10 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 10 Des
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 10 Des
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tor 10 Des
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Fre 11 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 11 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 11 Des
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 11 Des
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 11 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 10. Des 2020
Fre 11 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 10. Des 2020
Fre 11 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 11 Des
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 12 Des
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 12 Des
kl 10:00 - 10:40
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 12 Des
kl 11:00 - 11:40
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 12 Des
kl 12:00 - 13:30
U13 Ullensaker Flyers - Ringerike (gard 2 og 3)
U13  
Lør 12 Des
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 13 Des
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 13 Des
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 13 Des
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 13 Des
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 13 Des
kl 11:30 - 13:00
JU13 Ullensaker Flyers - Bærum (gard 1 og 4)
JU13  
Søn 13 Des
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 13 Des
kl 13:00 - 14:30
U11 Ullensaker Flyers - Vålerenga Blå (gard 2 og 3
U11  
Søn 13 Des
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Søn 13 Des
kl 14:30 - 16:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 13 Des
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Comet (gard 2 og 3)
U18   U18 Ullensaker Flyers - Comet
Søn 13 Des
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 4)
Veteran  
Søn 13 Des
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 14 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 14 Des
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 14 Des
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 14 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 14 Des
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 14 Des
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 14 Des
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 14 Des
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 14. Des 2020
Man 14 Des
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 15 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 15 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 15 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 15 Des
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 15 Des
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
Tir 15 Des
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 15 Des
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 15 Des
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 15 Des
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tir 15 Des
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 16 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 16 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 16 Des
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 16 Des
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 16 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 16 Des
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 16 Des
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 16 Des
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 16 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 16 Des
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 16 Des
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 17 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 17 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 17 Des
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 17 Des
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 17 Des
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 17 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 17 Des
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 17 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 17 Des
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 17 Des
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tor 17 Des
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Fre 18 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 18 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 18 Des
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 18 Des
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 18 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 17. Des 2020
Fre 18 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 17. Des 2020
Fre 18 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 18 Des
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 19 Des
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 19 Des
kl 10:00 - 10:40
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 19 Des
kl 11:00 - 11:40
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 19 Des
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 20 Des
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 20 Des
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 20 Des
kl 10:00 - 11:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Søn 20 Des
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 20 Des
kl 12:00 - 13:30
U11 Ullensaker Flyeres - Storhamar Gul (gard 2 og
U11  
Søn 20 Des
kl 13:30 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Søn 20 Des
kl 16:00 - 17:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 20 Des
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Tønsberg
U18   U18 Ullensaker Flyers - Tønsberg
Søn 20 Des
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 20 Des
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 21 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 21 Des
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 21 Des
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 21 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 21 Des
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 21 Des
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 21 Des
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 21 Des
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 21. Des 2020
Man 21 Des
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 22 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 22 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
Tir 22 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Kunstløpskolen  
Tir 22 Des
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
Tir 22 Des
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 22 Des
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
Tir 22 Des
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 22 Des
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 22 Des
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Tir 22 Des
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 23 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 23 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 23 Des
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 23 Des
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 23 Des
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 23 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 23 Des
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 23 Des
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 23 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 23 Des
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 23 Des
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 24 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 24 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 24 Des
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 24 Des
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 24 Des
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 24 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 24 Des
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 24 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 24 Des
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 24 Des
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tor 24 Des
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Fre 25 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 25 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 25 Des
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 25 Des
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 25 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 24. Des 2020
Fre 25 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 24. Des 2020
Fre 25 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 25 Des
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 26 Des
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 26 Des
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Lør 26 Des
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Lør 26 Des
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 27 Des
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 27 Des
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 27 Des
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 27 Des
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 27 Des
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 27 Des
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Søn 27 Des
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 27 Des
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Søn 27 Des
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 27 Des
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 28 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 28 Des
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 28 Des
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 28 Des
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 28 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 28 Des
kl 19:00 - 20:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 28 Des
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 28 Des
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 28. Des 2020
Man 28 Des
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 29 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 29 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Kunstløpskolen  
Tir 29 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
Tir 29 Des
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
Tir 29 Des
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 29 Des
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12