Dato Navn
Ons 26 Mai
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte 2021
Ullensaker Issportklubb  
Man 21 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Tir 22 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Ons 23 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Ons 23 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Tor 24 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Tor 24 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Fre 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Fre 25 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Lør 26 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Søn 27 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Man 28 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Man 28 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Tir 29 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Tir 29 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Ons 30 Jun
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Ons 30 Jun
kl 17:00 - 21:00
Flyers
Tor 1 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Tor 1 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Fre 2 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp (U16-U18)
Fre 2 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Lør 3 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Lør 3 Jul
kl 11:00 - 12:00
Frigåing
Man 5 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Man 5 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tir 6 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Tir 6 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Tir 6 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Ons 7 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Ons 7 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tor 8 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Tor 8 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Fre 9 Jul
kl 08:00 - 16:00
Sommercamp
Fre 9 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Lør 10 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Lør 10 Jul
kl 11:00 - 12:00
Frigåing
Man 12 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tir 13 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Tir 13 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Ons 14 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tor 15 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Fre 16 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Lør 17 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Lør 17 Jul
kl 11:00 - 12:00
Frigåing
Man 19 Jul
kl 10:00 - 16:00
Svehockey
Man 19 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tir 20 Jul
kl 10:00 - 16:00
Svehockey
Tir 20 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Tir 20 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Ons 21 Jul
kl 10:00 - 16:00
Svehockey
Ons 21 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tor 22 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Fre 23 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Lør 24 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Lør 24 Jul
kl 11:00 - 12:00
Frigåing
Man 26 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tir 27 Jul
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Tir 27 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Ons 28 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tor 29 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Fre 30 Jul
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Lør 31 Jul
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Lør 31 Jul
kl 11:00 - 12:00
Frigåing
Man 2 Aug
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tir 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Tir 3 Aug
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Ons 4 Aug
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Tor 5 Aug
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Fre 6 Aug
kl 18:00 - 20:00
Flyers
Lør 7 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Man 9 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Tir 10 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Tir 10 Aug
kl 17:00 - 18:00
Hockeyskole/U8
Ons 11 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Tor 12 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Fre 13 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Lør 14 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Lør 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole/U8
Søn 15 Aug
kl 08:00 - 22:00
Kunstløp
Lør 12 Feb 2022
kl 10:00 - 15:30
U10 Minirunde
Lør 5 Mar 2022
kl 10:00 - 15:30
U9 Minirunde
Lør 12 Mar 2022
kl 10:00 - 15:30
U8 Minirunde
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 2 Mai
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 18 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 11 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 11 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 11 Apr
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 11 Apr
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 11 Apr
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 11 Apr
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 10 Apr
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 10 Apr
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 10 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 10 Apr
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 9 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 7 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 6 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 5 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 3 Apr
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 3 Apr
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 3 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 3 Apr
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 2 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 31 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 30 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 29 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 27 Mar
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 27 Mar
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 27 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 27 Mar
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 26 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 24 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 23 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 22 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 21 Mar
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 21 Mar
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 21 Mar
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 21 Mar
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 20 Mar
kl 14:00 - 14:40
Skøyteskole (gard 2)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 20 Mar
kl 13:00 - 13:40
Hockeyskole (gard 1)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 20 Mar
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 19 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 17 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline