Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 22 Okt
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 22 Okt
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 22 Okt
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
U18  
Tir 22 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 22 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 23 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 23 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 23 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 23 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 23 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 23 Okt
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 23 Okt
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
U18  
Ons 23 Okt
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 24 Okt
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 24 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 24 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 24 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 24 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Tor 24 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 25 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Fre 25 Okt
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
U8  
Fre 25 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 25 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 25 Okt
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Fre 25 Okt
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
U18  
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 26 Okt
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Lør 26 Okt
kl 12:00 - 13:20
U11 - Seriekamp gard 3 / Kongsvinger 1
U11  
Lør 26 Okt
kl 14:00 - 15:20
U13 Seriekamp 3 / Holmen 2
U13  
Lør 26 Okt
kl 15:30 - 16:20
JU13 - gard 1
JU13  
Søn 27 Okt
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 27 Okt
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
U9  
Søn 27 Okt
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
Søn 27 Okt
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 27 Okt
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 27 Okt
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 27 Okt
kl 14:00 - 17:50
JU10 - Treningskamper gard 2 / 4
JU10  
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 18:50
SAS - gard 1
Utleie  
Søn 27 Okt
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 27 Okt
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 27 Okt
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 28 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 28 Okt
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 28 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 28 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 28 Okt
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
U18  
Man 28 Okt
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 28 Okt
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 28 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 29 Okt
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 29 Okt
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Tir 29 Okt
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 29 Okt
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
Tir 29 Okt
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
U18  
Tir 29 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 29 Okt
kl 21:30 - 23:00
Veteran seriekamp 3 / Gamle Oslo Rullators 1
Veteran  
Ons 30 Okt
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 30 Okt
kl 18:30 - 20:20
JU13 - Seriekamp 3 / Jar 2
JU13  
Ons 30 Okt
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
U18  
Ons 30 Okt
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 31 Okt
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tor 31 Okt
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 31 Okt
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 31 Okt
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 31 Okt
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 31 Okt
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 31 Okt
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Tor 31 Okt
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 1 Nov
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
U8  
Fre 1 Nov
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Fre 1 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 1 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 1 Nov
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 2 Nov
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Lør 2 Nov
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
U11  
Lør 2 Nov
kl 13:00 - 13:50
U14 - gard 4
U14  
Lør 2 Nov
kl 15:00 - 15:50
JU13 - gard 1
JU13  
Lør 2 Nov
kl 16:00 - 17:20
U13 Seriekamp 3 / Comet 2
U13  
Søn 3 Nov
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
U9  
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
Søn 3 Nov
kl 10:00 - 17:00
JU10 serierunde
JU10  
Søn 3 Nov
kl 18:00 - 18:50
SAS - gard 1
Utleie  
Søn 3 Nov
kl 19:00 - 21:20
B-Laget Seriekamp gard 4 / Ski 2 gard 2
B-laget  
Søn 3 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 4 Nov
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 4 Nov
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 4 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 4 Nov
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 4 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
U18  
Man 4 Nov
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 4 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 5 Nov
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 5 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Tir 5 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 5 Nov
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
Tir 5 Nov
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
U18  
Tir 5 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 5 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 6 Nov
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 6 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 6 Nov
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 6 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 2
U14  
Ons 6 Nov
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
Ons 6 Nov
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
U18  
Ons 6 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 7 Nov
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tor 7 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Tor 7 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Tor 7 Nov
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
U14  
Tor 7 Nov
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 7 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 7 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Tor 7 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 8 Nov
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
U8  
Fre 8 Nov
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Fre 8 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
U12  
Fre 8 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Fre 8 Nov
kl 20:00 - 22:20
U18 Seriekamp 4 / Skedsmo 1
U18  
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
U10  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Lør 9 Nov
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Lør 9 Nov
kl 12:00 - 12:50
U11 - gard 3
U11  
Lør 9 Nov
kl 13:00 - 13:50
U14 - gard 4
U14  
Lør 9 Nov
kl 14:00 - 15:50
U14 Seriekamp 4 / Holmen 1
U14  
Lør 9 Nov
kl 16:00 - 16:50
JU13 - gard 1
JU13  
Søn 10 Nov
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 10 Nov
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
U9  
Søn 10 Nov
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
U8  
Søn 10 Nov
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 10 Nov
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 10 Nov
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
Søn 10 Nov
kl 14:00 - 16:20
JU16 Seriekamp 3 / Storhamar 2
JU16  
Søn 10 Nov
kl 16:30 - 19:20
U13/14 Regionens samling - gard 1 / 4
Ullensaker Issportklubb  
Søn 10 Nov
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 10 Nov
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 10 Nov
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 11 Nov
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 11 Nov
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U9  
Man 11 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Man 11 Nov
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
U10  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
U12  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 4
U16  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
U14  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
U18  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 11 Nov
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tir 12 Nov
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 12 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
U13  
Tir 12 Nov
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
U18  
Tir 12 Nov
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 12 Nov
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
Ons 13 Nov
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 13 Nov
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
U10  
Ons 13 Nov
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 13 Nov
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
Ons 13 Nov
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 20 Aug
kl 19:30 - 20:20
U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 4
U18  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 1
U13  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U10  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 2
JU16  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
U13  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U16 - gard 2
U16  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 3
U18  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 1
U14  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard
JU10  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard ?
JU13  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard ?
U12  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 2
U10  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
U11  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 4
U8  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 31 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 30 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 29 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 28 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 27 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 26 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 25 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 24 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 23 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 22 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 21 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 20 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 19 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 18 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 17 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 16 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 15 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 14 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 13 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 12 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 11 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 10 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 9 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 8 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 7 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 6 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 5 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 4 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 3 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 2 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 1 Jul
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 30 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 29 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 28 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 26 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 23 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 21 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 16 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 14 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 7 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 31 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Lør 18 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Fre 17 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 20:30 - 21:20
SAS - gard 2
Utleie  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 19:30 - 20:20
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 16:30 - 17:30
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 13:00 - 14:00
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 10:00 - 11:00
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 16:30 - 17:30
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 13:00 - 14:00
Spring Clinic Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 10:00 - 11:00
SpringClinic,Girls
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 17:30 - 21:20
Åpen is / Flyers
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:00 - 21:20
Seniorhæpping, Jan Tore
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:50 - 19:50
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U12  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:50 - 19:50
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U13  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:50 - 19:50
3 on 3 - U12, U13 & JU13
JU13  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:30
3 on 3 - U10 & U11
U10  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:30
3 on 3 - U10 & U11
U11  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U15-16
U15  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
U8  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
JU10  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
U10  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U12  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U12, U13 & JU13
U13  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U12, U13 & JU13
JU13  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U10 & U11
U11  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U10 & U11
U10  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:40 - 20:40
3 on 3 - U15-16
U15  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
U8  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
JU10  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:30
3 on 3 - U8, U9 & JU10
U10  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 20:30 - 22:30
Seniorhæpping, Jan Tore
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 19:30 - 20:20
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 16:30 - 17:30
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 14:30 - 15:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 13:00 - 14:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 11:30 - 12:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 11:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 18:00 - 19:00
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 16:30 - 17:30
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 14:30 - 15:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 13:00 - 14:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 11:30 - 12:30
SpringClinic,Gr.2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 11:00
SpringClinic,Gr.1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 18:30 - 19:20
Skills U13-U18
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 17:30 - 18:20
Skills U9-U12
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 21:40 - 22:30
Vi over 40 - garderobe 3
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:30 - 21:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 19:20
JU10 & JU13
JU16  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 16:30 - 17:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 20:00
Hallen STENGT
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 21:00 - 22:15
Finale CC
A-laget  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:30 - 20:45
Bronsefinale CC
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:20
U8 gard 4
U8  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 21:30 - 22:30
B-lag gard 1
B-laget  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:30 - 20:20
U12 - gard 1
U12  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 19:20
U11 - gard 1
U11  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 12:00 - 13:50
U10 - gard 3 & 2
U10  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 10:00 - 10:50
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 08:00 - 22:00
U9 VÅRCUP 2019
U10  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 20:00 - 21:00
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 19:00 - 19:50
U13 - gard 4 & 2
U13  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 17:30 - 18:50
Kunstløp - gard 1
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 15:50 - 17:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 21:30 - 22:30
Vi over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:30 - 21:20
B-lag gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:30 - 20:20
A-lag gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:20
Jentelaget - gard 1
JU16  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
U8  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 16:30 - 17:20
Flyerstimen - gard 1&3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 15:30 - 16:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 21:30 - 22:30
Damelaget - gard 1
Damelaget  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:30 - 21:20
U15 - gard 3
U15  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
U13  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
U12  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
U11  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
U10  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 4
U10  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 21:30 - 22:30
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 20:30 - 21:20
A-laget – gard 3
A-laget  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:30 - 20:20
Skills&P-skate gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:30 - 19:20
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline