Dato Navn
Lør 27 Feb
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Søn 28 Feb
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 28 Feb
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 28 Feb
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 28 Feb
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Man 1 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 1 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 1 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 1 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 1 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 1. Mar 2021
Tir 2 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 2 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 2 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tir 2 Mar
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 1. Mar 2021
Tir 2 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 2 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 2 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 2 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 3 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 3 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 3 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 3 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 4 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 4 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 4 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 4 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 4 Mar
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 4 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 5 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 5 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 4. Mar 2021
Fre 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 4. Mar 2021
Fre 5 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 6 Mar
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 6 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
Lør 6 Mar
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
Søn 7 Mar
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 7 Mar
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Man 8 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 8 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 8 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 8 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 8 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 8 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 8 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 8. Mar 2021
Tir 9 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 9 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 9 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tir 9 Mar
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 8. Mar 2021
Tir 9 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 9 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 9 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 9 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 10 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 10 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 10 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 10 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 10 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 10 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 10 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 10 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 11 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 11 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 11 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 11 Mar
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 11 Mar
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 11 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 11 Mar
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 11 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 12 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 12 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 12 Mar
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 12 Mar
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 12 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 11. Mar 2021
Fre 12 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 11. Mar 2021
Fre 12 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 13 Mar
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 13 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
Lør 13 Mar
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 13 Mar
kl 12:00 - 13:30
U13 Ullensaker Flyers - Tønsberg
U13  
Søn 14 Mar
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 14 Mar
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 14 Mar
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 14 Mar
kl 11:30 - 13:00
JU13 Ullensaker Flyers - Lørenskog/Skedsmo
JU13  
Søn 14 Mar
kl 13:30 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Søn 14 Mar
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Jar
U18   U18 Ullensaker Flyers - Jar
Man 15 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 15 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 15 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 15 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 15 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 15 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 15 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 15. Mar 2021
Tir 16 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 16 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 16 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 16 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tir 16 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 16 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 16 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 16 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 17 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 17 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 17 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 17 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 16. Mar 2021
Ons 17 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 17 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 18 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 18 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 18 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 18 Mar
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 18 Mar
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 18 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 18 Mar
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 18 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 19 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 19 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 19 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 18. Mar 2021
Fre 19 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 18. Mar 2021
Fre 19 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 20 Mar
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 20 Mar
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Skien (gard 1 og 4)
U14  
Lør 20 Mar
kl 11:30 - 13:00
U12 Ullensaker Flyers - Gjøvik (gard 2 og 3)
U12  
Lør 20 Mar
kl 13:00 - 13:40
Hockeyskole (gard 1)
Hockeyskolen  
Lør 20 Mar
kl 14:00 - 14:40
Skøyteskole (gard 2)
Skøyteskolen  
Lør 20 Mar
kl 15:00 - 16:30
U12 Ullensaker Flyers - Jutul Hvit
U12  
Søn 21 Mar
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 21 Mar
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 21 Mar
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Storhamar
JU16   JU16 Ullensaker Flyers - Storhamar
Søn 21 Mar
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 21 Mar
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Man 22 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 22 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 22 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 22 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 22 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 22. Mar 2021
Tir 23 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 23 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 23 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
Tir 23 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 23 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 23 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 23 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 24 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 24 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 24 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 24 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 22. Mar 2021
Ons 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 24 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 24 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 24 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 25 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 25 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 25 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 25 Mar
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 25 Mar
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 25 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 25 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 26 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 26 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 26 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 25. Mar 2021
Fre 26 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 25. Mar 2021
Fre 26 Mar
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 27 Mar
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 27 Mar
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
Lør 27 Mar
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 27 Mar
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 28 Mar
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 28 Mar
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 28 Mar
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 28 Mar
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 27 Feb
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 25 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 31 Jan
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 28 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 17 Jan
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 7 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 7 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 6 Jan
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 5 Jan
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 4 Jan
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 3 Jan
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 14:00 - 15:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 11:00 - 12:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 2 Jan
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 30 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 29 Des 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 28 Des 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 27 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 26 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 23 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 22 Des 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 22 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 22 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 22 Des 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 22 Des 2020
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 20:30 - 22:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 21 Des 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 13:30 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
U11 (gard 3)
U11  
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 20 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 19 Des 2020
kl 14:00 - 16:30
Juleshow
Kunstløp  
  Les mer  
Lør 19 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
U18 (gard 1)
U18  
  Les mer  
Lør 19 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 19 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 19 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 18 Des 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 20:00 - 21:30
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 20:30 - 22:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 17:30 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 16:00 - 17:30
U15 (gard 1 )
U15  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 13:30 - 15:30
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 12:00 - 13:30
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 2)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 19:40 - 20:30
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 18:30 - 19:40
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 18:30 - 19:40
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 17:00 - 18:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 17:00 - 18:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 20:20 - 22:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 19:10 - 20:20
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 19:10 - 20:20
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 18:00 - 19:10
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 18:00 - 19:10
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 17:30 - 18:30
Hockeyskole (gard 2 og 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 15:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 16:00 - 17:30
U15 (gard 1)
U15  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 15:00 - 16:30
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 14:00 - 15:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 12:30 - 14:00
JU10 (gard 2)
JU10  
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 11:30 - 12:30
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 07:00 - 09:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 19:40 - 20:30
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 18:30 - 19:30
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline