Dato Navn
Tir 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 13 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
Tir 13 Apr
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
Tir 13 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 13 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 13 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 13 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 14 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 14 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 12. Apr 2021
Ons 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 14 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 14 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 15 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 15 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
Tor 15 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 15 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 15 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 15 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 15 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 16 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 16 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 16 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 15. Apr 2021
Fre 16 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 15. Apr 2021
Fre 16 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 17 Apr
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 17 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Lør 17 Apr
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Lør 17 Apr
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 18 Apr
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 18 Apr
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 18 Apr
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 18 Apr
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 18 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 18 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Man 19 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 19 Apr
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 19 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 19 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 19 Apr
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 19. Apr 2021
Tir 20 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 20 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
Tir 20 Apr
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
Tir 20 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 20 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 20 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 20 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 21 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 21 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 19. Apr 2021
Ons 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 21 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 21 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 22 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 22 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
Tor 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 22 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 23 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 23 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 22. Apr 2021
Fre 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 22. Apr 2021
Fre 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 24 Apr
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 24 Apr
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Lør 24 Apr
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Lør 24 Apr
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 25 Apr
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 25 Apr
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 25 Apr
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 25 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Man 26 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 26 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 26 Apr
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 26 Apr
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 26. Apr 2021
Tir 27 Apr
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 27 Apr
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
Tir 27 Apr
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
Tir 27 Apr
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 27 Apr
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 27 Apr
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 27 Apr
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
Ons 28 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 28 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 26. Apr 2021
Ons 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 28 Apr
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 29 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
Tor 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 29 Apr
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 30 Apr
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 30 Apr
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 29. Apr 2021
Fre 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 29. Apr 2021
Fre 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 1 Mai
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 1 Mai
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Lør 1 Mai
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Lør 1 Mai
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 2 Mai
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 2 Mai
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 2 Mai
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 2 Mai
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 2 Mai
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 2 Mai
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Man 3 Mai
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 3 Mai
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
Man 3 Mai
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
Man 3 Mai
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
Man 3 Mai
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
Man 3 Mai
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
Man 3 Mai
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 3. Mai 2021
Tir 4 Mai
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 4 Mai
kl 17:00 - 17:35
Reservert
Hockeyskolen  
Tir 4 Mai
kl 17:40 - 18:15
Reservert
Skøyteskolen  
Tir 4 Mai
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 4 Mai
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
Tir 4 Mai
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Ons 5 Mai
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 5 Mai
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 5 Mai
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
Ons 5 Mai
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
Ons 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 5 Mai
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
Ons 5 Mai
kl 19:00 - 20:00
JU13 (gard 1)
JU13  
Påmeldingsfrist: 3. Mai 2021
Ons 5 Mai
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 5 Mai
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
Ons 5 Mai
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Tor 6 Mai
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 6 Mai
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 6 Mai
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
Tor 6 Mai
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 6 Mai
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 6 Mai
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 6 Mai
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 6 Mai
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Fre 7 Mai
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 7 Mai
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 7 Mai
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 7 Mai
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
Fre 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 6. Mai 2021
Fre 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
Påmeldingsfrist: 6. Mai 2021
Fre 7 Mai
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Lør 8 Mai
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 8 Mai
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
Lør 8 Mai
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
Lør 8 Mai
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 9 Mai
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 9 Mai
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 9 Mai
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 9 Mai
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 9 Mai
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 9 Mai
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Ons 26 Mai
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte 2021
Ullensaker Issportklubb  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 11 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 4 Apr
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 1 Apr
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 28 Mar
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 25 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 21 Mar
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 18 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 14 Mar
kl 13:30 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 11 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 28 Feb
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Søn 28 Feb
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 28 Feb
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 28 Feb
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 27 Feb
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 27 Feb
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 27 Feb
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 21 Feb
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 21 Feb
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 14 Feb
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 14 Feb
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 14 Feb
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 1)
U8  
  Les mer  
Søn 14 Feb
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 13 Feb
kl 12:00 - 13:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Lør 13 Feb
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 2)
U12  
  Les mer  
Lør 13 Feb
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 13 Feb
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 13 Feb
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 4)
U8  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 2)
U11  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 1)
JU16  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
Keepere (gard 2 og 3)
Keepere  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
U12 (gard 1)
U12  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 7 Feb
kl 10:00 - 11:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 7 Feb
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 6 Feb
kl 13:00 - 14:30
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Lør 6 Feb
kl 12:00 - 13:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Lør 6 Feb
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 2)
U12  
  Les mer  
Lør 6 Feb
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskole (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 6 Feb
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskole (gard 3)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 6 Feb
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 20:00 - 21:30
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 3 Feb
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 3 Feb
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Ons 3 Feb
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Ons 3 Feb
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline