Dato Navn
Søn 25 Okt
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 25 Okt
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 25 Okt
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Sandefjord (gard 1 og 4)
U14  
Søn 25 Okt
kl 11:30 - 13:00
JU13 treningskamp (gard 2 og 3)
JU13  
Søn 25 Okt
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Søn 25 Okt
kl 16:00 - 17:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 25 Okt
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Gjøvik (gard 2 og 4)
U18   Ishockey   Aktivitetsveien 9
Søn 25 Okt
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 25 Okt
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 26 Okt
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 26 Okt
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 26 Okt
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 26 Okt
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 26 Okt
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 26 Okt
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 26 Okt
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Man 26 Okt
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 26 Okt
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 26. Okt 2020
Man 26 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 27 Okt
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 27 Okt
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 27 Okt
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 27 Okt
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tir 27 Okt
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 27 Okt
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 27 Okt
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tir 27 Okt
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 4)
JU16  
Tir 27 Okt
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 1)
Veteran  
Ons 28 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 28 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Ons 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 28 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 28 Okt
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 28 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Ons 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 28 Okt
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 29 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 29 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 29 Okt
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 29 Okt
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 29 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 29 Okt
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 29 Okt
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tor 29 Okt
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Fre 30 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 30 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 30 Okt
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fre 30 Okt
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 30 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2020
Fre 30 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 29. Okt 2020
Fre 30 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
JU16  
Fre 30 Okt
kl 20:00 - 22:30
U18 Ullensaker Flyers - Skedsmo (gard 1 og 4)
U18   U18 Ullensaker Flyers - Skedsmo
Lør 31 Okt
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 31 Okt
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 31 Okt
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 31 Okt
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 3)
U12  
Lør 31 Okt
kl 13:00 - 14:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Lør 31 Okt
kl 14:00 - 15:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Lør 31 Okt
kl 15:30 - 17:00
U9 Treningskamp (gard 1 og 4)
U9  
Lør 31 Okt
kl 17:00 - 19:00
U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand (gard 2 og 3)
U15   U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand
Søn 1 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 1 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 3)
U9  
Søn 1 Nov
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Stavanger (gard 1 og 4)
JU16   Gard 1 og 4
Søn 1 Nov
kl 12:00 - 14:00
U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand (gard 2 og 3)
U15   U15 Ullensaker Flyers - Kristiansand
Søn 1 Nov
kl 14:00 - 15:30
U11 Ullensaker Flyers - Storhamar Gul (gard 1 og 4
U11  
Søn 1 Nov
kl 15:30 - 17:00
U13 Ullensaker Flyers - Kongsvinger (gard 2 og 3)
U13  
Søn 1 Nov
kl 17:00 - 19:30
JU13 Ullensaker Flyers - Nes (gard 1 og 4)
JU13  
Søn 1 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 1 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 2 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 2 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 2 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 2 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 2 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 2 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Man 2 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 2. Nov 2020
Man 2 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 3 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 3 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 3 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 3 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 3 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tir 3 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 3 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tir 3 Nov
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tir 3 Nov
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 4 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 4 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Ons 4 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 4 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 4 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Ons 4 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 4 Nov
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 5 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 5 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 5 Nov
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Tor 5 Nov
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fre 6 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 6 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 6 Nov
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 6 Nov
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fre 6 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2020
Fre 6 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2020
Fre 6 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 6 Nov
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Fre 6 Nov
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Lør 7 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 7 Nov
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Jar 3 (gard 2 og 3)
U14  
Lør 7 Nov
kl 11:30 - 13:00
U12 Ullensaker Flyers - Grüner (gard 1 og 4)
U12  
Lør 7 Nov
kl 14:00 - 15:30
U14 Ullensaker Flyers - Jar 3 (gard 2 og 3)
U14  
Lør 7 Nov
kl 16:00 - 16:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 7 Nov
kl 16:00 - 16:40
Kunstløpskolen (gard 2)
Kunstløpskolen  
Lør 7 Nov
kl 17:00 - 17:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 7 Nov
kl 18:00 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Søn 8 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 8 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 8 Nov
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
Søn 8 Nov
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
Søn 8 Nov
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Søn 8 Nov
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
 
Søn 8 Nov
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Søn 8 Nov
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 8 Nov
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Søn 8 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 8 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 9 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 9 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 9 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 9 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 9 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 9 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Man 9 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 9. Nov 2020
Man 9 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 10 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 10 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 10 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 10 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tir 10 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 10 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 10 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tir 10 Nov
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tir 10 Nov
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 11 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 11 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Ons 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 11 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 11 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Ons 11 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Ons 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 11 Nov
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 12 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 12 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 12 Nov
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 12 Nov
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Tor 12 Nov
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fre 13 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 13 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 13 Nov
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fre 13 Nov
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 13 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 12. Nov 2020
Fre 13 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 12. Nov 2020
Fre 13 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 13 Nov
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 14 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 14 Nov
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 14 Nov
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 14 Nov
kl 12:00 - 13:30
Regionslag JU17 (gard 3 og 4)
Ullensaker Issportklubb  
Lør 14 Nov
kl 13:30 - 14:30
U12 (gard 2)
U12  
Lør 14 Nov
kl 15:30 - 17:00
Regionslag JU17 (gard 3 og 4)
Ullensaker Issportklubb  
Søn 15 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 15 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 15 Nov
kl 11:30 - 13:00
U11 Ullensaker Flyers - Lillehammer (gard 1 og 4)
U11  
Søn 15 Nov
kl 13:00 - 14:30
U13 Ullensaker Flyers - Sandefjord (gard 2 og 3)
U13  
Søn 15 Nov
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Jar (gard 1 og 4)
U18   U18 Ullensaker Flyers - Jar
Søn 15 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 15 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 16 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 16 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 16 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 16 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 16 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 16 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Man 16 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 16. Nov 2020
Man 16 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 17 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 17 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 17 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 17 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tir 17 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 17 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 17 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tir 17 Nov
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tir 17 Nov
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 18 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 18 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Ons 18 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Ons 18 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 18 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 18 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Ons 18 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Ons 18 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 18 Nov
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 19 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 19 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 19 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 19 Nov
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 19 Nov
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tor 19 Nov
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Fre 20 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 20 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 20 Nov
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 20 Nov
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fre 20 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 19. Nov 2020
Fre 20 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 19. Nov 2020
Fre 20 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 20 Nov
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 21 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 21 Nov
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Skien
U14  
Lør 21 Nov
kl 12:00 - 12:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 21 Nov
kl 12:00 - 12:40
Kunstløpskolen (gard 2)
Kunstløpskolen  
Lør 21 Nov
kl 13:00 - 13:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 21 Nov
kl 15:00 - 16:30
U14 Ullensaker Flyers - Skien (gard 1 og 4)
U14  
Lør 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Dysleksi Romerike (gard 2 og 3)
Ullensaker Issportklubb  
Søn 22 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 22 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 22 Nov
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Storhamar
JU16   Gard 1 og 4
Søn 22 Nov
kl 12:00 - 13:30
U12 Ullensaker Flyers - Gjøvik
U12  
Søn 22 Nov
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 22 Nov
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Søn 22 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 22 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 23 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 23 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 23 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 23 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 23 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 23 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 23 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Man 23 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 23 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 23. Nov 2020
Man 23 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 24 Nov
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 24 Nov
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 24 Nov
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 24 Nov
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 24 Nov
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tir 24 Nov
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 24 Nov
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tir 24 Nov
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tir 24 Nov
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 25 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 25 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 25 Nov
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Ons 25 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 25 Nov
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Ons 25 Nov
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 25 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Ons 25 Nov
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 25 Nov
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 26 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 26 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 26 Nov
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 26 Nov
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 26 Nov
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Tor 26 Nov
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Fre 27 Nov
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 27 Nov
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 27 Nov
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fre 27 Nov
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 27 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 26. Nov 2020
Fre 27 Nov
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 26. Nov 2020
Fre 27 Nov
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 27 Nov
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 28 Nov
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 28 Nov
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
Lør 28 Nov
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
Lør 28 Nov
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 29 Nov
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Vålerenga
JU16   JU16 Ullensaker Flyers - Vålerenga
Søn 29 Nov
kl 12:00 - 13:30
U11 Ullensaker Flyers - Jar Sort
U11  
Søn 29 Nov
kl 13:30 - 15:00
JU13 Ullensaker Flyers - Ski
JU13  
Søn 29 Nov
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 29 Nov
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Søn 29 Nov
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 29 Nov
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 30 Nov
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 30 Nov
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 30 Nov
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 30 Nov
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 30 Nov
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 30 Nov
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
Man 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Man 30 Nov
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
Påmeldingsfrist: 30. Nov 2020
Man 30 Nov
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tir 1 Des
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tir 1 Des
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
Tir 1 Des
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
Tir 1 Des
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
Tir 1 Des
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
Tir 1 Des
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
Tir 1 Des
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
Tir 1 Des
kl 20:30 - 21:30
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tir 1 Des
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
Ons 2 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 2 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 2 Des
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
Ons 2 Des
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
Ons 2 Des
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
Ons 2 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Ons 2 Des
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
Ons 2 Des
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
Ons 2 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
Ons 2 Des
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Ons 2 Des
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
Tor 3 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 3 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Tor 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
 
Tor 3 Des
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
Tor 3 Des
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
Tor 3 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
Tor 3 Des
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
Tor 3 Des
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
Tor 3 Des
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
Tor 3 Des
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
Tor 3 Des
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
Fre 4 Des
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 4 Des
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
Fre 4 Des
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
Fre 4 Des
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
Fre 4 Des
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
Påmeldingsfrist: 3. Des 2020
Fre 4 Des
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
Påmeldingsfrist: 3. Des 2020
Fre 4 Des
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
Fre 4 Des
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Lør 5 Des
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
Lør 5 Des
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Ringerike
U14  
Lør 5 Des
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
Søn 6 Des
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
Søn 6 Des
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
Søn 6 Des
kl 10:00 - 12:30
U18 Ullensaker Flyers - Haugesund
U18   U18 Ullensaker Flyers - Haugesund
Søn 6 Des
kl 12:30 - 14:00
U14 Ullensaker Flyers - Kongsberg
U14  
Søn 6 Des
kl 14:00 - 15:30
U12 Ullensaker Flyers - Nes
U12  
Søn 6 Des
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
Søn 6 Des
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
Søn 6 Des
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
Søn 6 Des
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
Man 7 Des
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 7 Des
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
Man 7 Des
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
Man 7 Des
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
Man 7 Des
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
Man 7 Des
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
Man 7 Des
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 24 Okt
kl 16:00 - 17:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 15:00 - 16:00
U18 (gard 1)
U18  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 14:00 - 15:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 12:00 - 13:30
U12 Ullensaker Flyers - Jutul Grønn (gard 1 og 4)
U12  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 11:00 - 11:40
Skøyteskolen (gard 3)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 10:00 - 10:40
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 24 Okt
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 23 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 22 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 20:30 - 21:30
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskolen (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskolen (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 15:00 - 16:00
JU13 (gard 4)
JU13  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 13:30 - 15:00
U13 Ullensaker Flyers - Kongsberg (gard 1 og 3)
U13  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 11:30 - 13:30
U15 Ullensaker Flyers - Ringerike (gard 2 og 4)
U15  
U15 Ullensaker Flyers - Ringerike   Les mer  
Søn 18 Okt
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 18 Okt
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 13:00 - 14:30
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 11:00 - 11:40
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 10:00 - 10:40
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 09:00 - 10:30
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 4)
Veteran  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 21:00 - 22:00
Dommerkurs
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 19:30 - 21:00
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 19:30 - 21:00
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 17:00 - 17:35
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 17:00 - 19:30
U18 Ullensaker Flyers - Kongsberg (gard 1 og 4)
U18   Ishockey   Aktivitetsveien 9
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 13:30 - 16:30
Kunstløp (gard 3)
$item.username  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 12:00 - 13:30
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 10:00 - 11:30
U14 Ullensaker Flyers - Nes (gard 1 og 4)
U14  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 15:00 - 17:00
U12 (gard 4 og 1)
U12  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 14:00 - 15:00
Mosjonslag (gard 2)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 13:00 - 14:00
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 11:30 - 13:00
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 11:00 - 11:40
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 10:30 - 11:30
U11 (gard 3)
U11  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 10:00 - 10:40
Reservert (gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 09:00 - 10:30
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Damene i gard 2, gutta i 4   Les mer  
Fre 9 Okt
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 17:40 - 18:15
Reservert (gard 1)
Skøyteskolen  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 17:00 - 17:35
Reservert(gard 2)
Hockeyskolen  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 10:00 - 12:00
JU16 Ullensaker Flyers - Kongsvinger
JU16   Ishockey   Aktivitetsveien 9
Gard 1 og 4   Les mer  
Søn 4 Okt
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 09:00 - 10:30
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 21:00 - 22:00
Mosjonslag (gard 2 og 4)
Mosjonslag dame/herre  
Damer i gard 2, gutta i gard 4   Les mer  
Fre 2 Okt
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
$item.username  
Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)   Les mer  
Tor 1 Okt
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
$item.username  
Uten kølle og puck (husk hjelm)   Les mer  
Ons 30 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
$item.username  
Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)   Les mer  
Ons 30 Sep
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
$item.username  
Uten kølle og puck (husk hjelm)   Les mer  
Tir 29 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 14:00 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
$item.username  
Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)   Les mer  
Tir 29 Sep
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
$item.username  
Uten kølle og puck (husk hjelm)   Les mer  
Man 28 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 12:15 - 14:00
Frigåing mkp
$item.username  
Med kølle og puck (husk hjelm med gitter)   Les mer  
Man 28 Sep
kl 10:00 - 11:45
Frigåing ukp
$item.username  
Uten kølle og puck (husk hjelm)   Les mer  
Søn 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 14:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 12:30 - 14:00
JU13 (gard 2 og 4)
JU13  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 11:30 - 12:30
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 10:00 - 11:30
JU13 (gard 2 og 4)
JU13  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 1)
U8  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 14:00 - 15:00
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 09:00 - 10:30
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 3)
JU16  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 10:00
U8 (gard 3)
U8  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 14:00 - 17:30
U14 (gard 2)
U14  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 13:00 - 14:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 12:00 - 13:00
U12 (gard 4)
U12  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 11:00 - 12:00
Reservert
Skøyteskolen  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 10:00 - 11:00
Reservert
Hockeyskolen  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 09:00 - 10:00
U10 (gard 4)
U10  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 20:00 - 21:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 17:00 - 18:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 17:00 - 18:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 22:00 - 23:00
Veteran (gard 1)
Veteran  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 22:00 - 23:00
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 21:00 - 22:00
A-laget (gard 4)
A-laget  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 3)
U18  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:00
JU16 (gard 4)
JU16  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:00
U13 (gard 1)
U13  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 22:00 - 23:00
Vi over 40 (gard 4)
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 21:00 - 22:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 20:00 - 21:00
U18 (gard 2)
U18  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 19:00 - 20:00
U15 (gard 4)
U15  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 19:00 - 20:00
U14 (gard 3)
U14  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 18:00 - 19:00
JU10 (gard 1)
JU10  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte del 2
Ullensaker Issportklubb   Annet   Aktivitetsveien 9
Årsmøte i Ullensaker…   Les mer  
Ons 16 Sep
kl 18:00 - 19:00
U8 (gard 2)
U8  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 17:00 - 18:00
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 17:00 - 18:00
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 16:00 - 17:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 15:00 - 16:00
Kunstløp (gard 1)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 21:30 - 22:30
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 19:30 - 20:30
U15 (gard 2)
U15  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 19:30 - 20:30
U14 (gard 1)
U14  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:30
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:30
U12 (gard 3)
U12  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 15:30 - 17:00
Kunstløp (gard 3)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 21:30 - 22:30
B-laget (gard 2)
B-laget  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 20:30 - 21:30
U18 (gard 4)
U18  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
Damelaget (gard 3)
Damelaget  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
JU16 (gard 2)
JU16  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:30
U11 (gard 4)
U11  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:30
JU13 (gard 1)
JU13  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 17:30 - 18:30
U9 (gard 3)
U9  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 17:30 - 18:30
U10 (gard 2)
U10  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 16:30 - 17:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 15:30 - 16:30
Kunstløp (gard 4)
Kunstløp  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 21:00 - 22:00
Vi over 40 (gard 2)
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 20:00 - 21:00
Veteran (gard 3)
Veteran  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 19:00 - 20:00
B-laget (gard 4)
B-laget  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 18:00 - 19:00
Damelaget (gard 1)
Damelaget  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 17:00 - 18:00
Mosjonslag (gard 2 og 3)
Mosjonslag dame/herre  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 13:00 - 16:00
Kunstløp (gard 4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 12:00 - 13:00
JU13 (gard 2)
JU13  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 11:00 - 12:00
U13 (gard 4)
U13  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 10:00 - 11:00
U11 (gard 1)
U11  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 09:00 - 10:00
U9 (gard 2)
U9  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline